Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spieniężanie ruchu Mobilnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Spieniężanie ruchu Mobilnego (/Temat-Spieniezanie-ruchu-Mobilnego-139524)



Spieniężanie ruchu Mobilnego - Mirror - 19-10-2016 13:13

Witam wszystkich,

Dotąd zarabiałem w internecie w innej dziedzinie i osiągnąłem tam stabilne zarobki. Chcę dodatkowo zająć się inną działalnością, której poświęcony jest ten Dziennik Pracy.

Dziennik ten będzie w 100% poświęcony monetyzacji ruchu mobilnego, który będę starał się czerpać z takich kanałów jak Instagram a może Snapchat.

Nie mam jeszcze doświadczenia w monetyzacji ruchu mobilnego, tak więc wyniki mogą być różne. Ale łatwo się nie poddam.

Początkowo planuje spieniężać ruch przez OGads, jeśli ktoś ma lepsze propozycje to proszę śmiało pisać.

Mam już małe zaplecze na Instagramie, które buduje ręcznie od kilku dni. Jakie obiorę sposoby i taktyki to czas pokaże. Póki co chcę się lepiej przyjrzeć rynkowi i wyciągać wnioski.


Zapraszam do lektury. Dziennik będę się starał aktualizować w miarę często - może i codziennie.


Cel na październik - testy, badania, określenie kierunku, pierwsze zarobki
Cel na listopad - 1000zł
Cel na grudzień - 1000-2000zł


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - mikuss - 19-10-2016 13:21

Powodzenia życzę Smile


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - master4 - 19-10-2016 13:48

Powodzenia, możesz powiedzieć coś więcej o tym zapleczu? Ile kont, ile followersów ? Tak dla zobaczenia jak to wygląda Wink


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - tkrzepinski - 19-10-2016 16:11

tak jak sam wybrałeś ogads bardzo dobre stawki i weekendowe bursty. konto na IG damskie czy męskie?


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - Mirror - 19-10-2016 18:02

(19-10-2016 13:48)master4 napisał(a):  Powodzenia, możesz powiedzieć coś więcej o tym zapleczu? Ile kont, ile followersów ? Tak dla zobaczenia jak to wygląda Wink

Damskie konto Instagramowe. Na chwilę obecną obserwuje mnie 5726 osób.


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - gangsterparty - 19-10-2016 18:54

Powodzenia życzę, też będę zaczynać z Ogads Tongue

Będziesz używać jakiś wspomagaczy??


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - Crausher - 20-10-2016 12:13

Powodzenia na ogads! Big Grin


RE: Spieniężanie ruchu Mobilnego - Mirror - 21-10-2016 16:57

(19-10-2016 18:54)gangsterparty napisał(a):  Powodzenia życzę, też będę zaczynać z Ogads Tongue

Będziesz używać jakiś wspomagaczy??

Właśnie się nad tym zastanawiam, najlepsze to massplaner i instagress?

Jak sprawdzić ile aktualnie osób obserwuje mnie na Snapie? Korzystam z aplikacji Casper i widzę tylko w statach ile mam znajomych (czyli ile os powierdzilem) jednak da się jakoś sprawdzić całość obserwujących mnie?

- Jedyną opcją jest dodanie czegoś do MyStory i sprawdzenie ile osób to zobaczy i wyciąganie z tego +- wzrostu obserwacji? SmileSmile