Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenia do polubienia fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zaproszenia do polubienia fp (/Temat-Zaproszenia-do-polubienia-fp-139510)



Zaproszenia do polubienia fp - themate0 - 19-10-2016 00:23

Od kilku dni mam problem z zapraszaniem ludzi do polubienia fanpage którzy wcześniej polubili jakikolwiek mój post. Odkąd raz masowo zaprosiłem kilkaset osób to teraz co dziennie pojawia mi się komunikat
[Obrazek: 20161019_011121.png]

W pełni rozumiem o co chodzi tylko jest problem, że wyskakuje mi ten komunikat co dziennie i nie mogę nikogo nowego zaprosić. Spotkał się ktoś z takim czymś już i czy wiadomo kiedy to przeminie?

Jak długo będzie trwało to 'dzisiaj' które już trwa kilka dni...


RE: Zaproszenia do polubienia fp - Robaczek12 - 19-10-2016 05:51

Ręcznie trzeba zapraszać inaczej nie da rady bo skrypt nie dziala lub mało osób oznacza


RE: Zaproszenia do polubienia fp - themate0 - 19-10-2016 11:21

wszystko recznie zapraszalem, wkurza mnie ten komunikat bo chyba czwarty dzien go juz mam, a do zaproszenia mam z 5k osob


RE: Zaproszenia do polubienia fp - Robaczek12 - 19-10-2016 11:28

Tylko na jednym fanpage pan ma problemy czy na wszystkich z tego konta ?


RE: Zaproszenia do polubienia fp - themate0 - 19-10-2016 12:53

mam tylko jeden fanpage ;p


RE: Zaproszenia do polubienia fp - Robaczek12 - 19-10-2016 12:54

Odpisze pan na Priv bo napisałem do pana z propozycja


RE: Zaproszenia do polubienia fp - XarkezPL - 20-10-2016 22:26

Do fanpage mozna tylko 1 zaprosic swoich znajomych (:


RE: Zaproszenia do polubienia fp - themate0 - 20-10-2016 23:24

Sorry jeśli złe sprecyzowałem pytanie, mam już rozwiązanie tej sprawy i jestem z deka zszokowany, więc:

(cały czas będzie mowa o fanpage, a nie o prywatnym profilu!)
Sytuacja jest taka, ze jeśli ktoś polubi twój post, wtedy możesz go zaprosić do polubienia fanpage. Problem się zrobił taki, ze gdy wykupiłem reklamę (promowanie postu), która okazała się skuteczna - moje posty zostały polubione przez kilka tysięcy osób, więc postanowiłem je również zaprosić do polubienia mojego fanpage, jeśli wtedy wcześniej nie zrobili... Ale... po tym jak zaprosiłem może kilkaset osób, dostałem komunikat, że dzisiaj już nie mogę więcej zaprosić itd. itp..

Kilka dni później mogłem znów zaprosić znajomych, ale blokada wróciła.
Dziś postanowiłem policzyć ile osób zaproszę zanim dostanę blokadę i doliczyłem się ok. 35 osób.

No to tyle w tym temacie, później może dam znać jeśli te magiczne '35' się zmieni. Oby na lepsze..

@edit

24h później udało mi się zaprosić około 100 osób... nie jest źle