Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? (/Temat-Gdzie-szybkie-i-tanie-pozycjonowanie-z-gwarancja-TOP-10-139498)



Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - aero2 - 18-10-2016 17:53

Witam.

Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10?

Potrzebuję promować serwis Trafisz.com na swojej domenie.

Więc albo umieszczę go w iframe albo jako przekierowanie 301.

Szybkie mam na myśli żeby widać unikalny ruch już po 1 dniu.

Budżet jaki mógłbym na to przeznaczyć na miesiąc to do 200 zł.


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Pan Inwestor - 18-10-2016 17:55

Szybkie i tanie? Zapomnij. To nie te czasy już ;-)


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - aero2 - 18-10-2016 18:04

@[Pan Inwestor]
No może trochę przesadziłem, ale nie wiem od czego zacząć, nie znam się na pozycjonowaniu.Smile
Na Allegro są oferty pozycjonowania za niską cenę ale mi tu ludzie mówią że nie warto tego brać.


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - churel - 20-10-2016 01:00

Daj frazy jakie chcesz pozycjonować na PW. 301 i iframe nie przejdzie Smile musi być strona z dobrym tekstem, jeżeli są to frazy łatwe to można coś zrobić w przeciągu miesiąca Smile


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - WI Project - 28-10-2016 14:46

Podbijam pytanie. Czy ma ktoś jakieś pewne firmy?


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Maro - 28-10-2016 15:40

Pewna mam, ale nie tanią.
Napisz do verseo po wycene fraz.


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Mauorycy - 28-10-2016 21:21

Śmiechłem mocno jak zobaczyłem:
"Więc albo umieszczę go w iframe albo jako przekierowanie 301.
Szybkie mam na myśli żeby widać unikalny ruch już po 1 dniu.
Budżet jaki mógłbym na to przeznaczyć na miesiąc to do 200 zł."

[Obrazek: tanio-dobrze-szybko.png]
Obrazem ten sprawdza się w temacie pozycjonowania bardzo dobrze Smile


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - plem - 28-10-2016 23:00

Cytat:unikalny ruch już po 1 dniu.

Dzięki pozycjonowaniu ? Może i zdarzają się takie rzeczy ale ja się z tym nie spotkałem.
Oferty allegro oferujące takie rzeczy to fikcja, a właśnie takiego czegoś szukasz, więc będzie ciężko. No chyba że specyfika niszy pozwoli na stosowanie ostro technik BH i wtedy może wbijesz się na parę tygodni.


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Klin - 29-10-2016 11:09

Wyślij na pw frazy jakie Cie interesują. Tak naprawdę większość od tego zależy


RE: Gdzie szybkie i tanie pozycjonowanie z gwarancją TOP 10? - Majka - 30-10-2016 12:00

Na życzenie autora tematu

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.