Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? (/Temat-5000zl-okreslone-cele-tylko-jak-je-wykonac-139422)



5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - ionny - 16-10-2016 21:29

Witam. Przez okolo 2 lata zbieralem pieniadze i wyszlo mi 5000. Pewnie sie dziwicie, 2 lata i tylko 5 kafli? Jestem do tej pory nie pelnoletni, mam 17 lat. Od zawsze interesowalem sie biznesem. Aktualnie moim celem sa nie najmniejsze zarobki jak na moj wiek, albo moze tylko mi tak sie wydaje, mianowicie 117.90zl czyli odpowiednik 30$ na tydzien. Jestem otwarty na propozycje. Zaczalem interesowac sie opcjami binarnymi, jednakze wiedza o tym prawie znikoma, gralem bardziej na czuja. Z kontami od 18 lat nie bedzie problemow, zalozenie konta na ojca oczywiscie z jego zgoda. Rozpatruje kazda propozycje beka


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - radek0389 - 16-10-2016 21:35

Na starcie weź duży dystans do ofert, które dostałeś/dostaniesz na PW, większa część tych ludzi, chce na tobie zbić prowizję z refflinkuSmile. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, co zrobić z pieniędzmi, wpisz odpowiednia frazę w google i poczytaj opinię na różnych stronach, wtedy zaakceptuj ryzyko i działaj. Życzę powodzenia.


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - MaLiN - 16-10-2016 21:38

(16-10-2016 21:29)ionny napisał(a):  Zaczalem interesowac sie opcjami binarnymi, jednakze wiedza o tym prawie znikoma, gralem bardziej na czuja. Z kontami od 18 lat nie bedzie problemow, zalozenie konta na ojca oczywiscie z jego zgoda. Rozpatruje kazda propozycje beka

Lepiej poczekać do skończenia tych 18 lat. Kombinowanie i zakładanie na kogoś konta (nawet za zgodą) moim zdaniem nie jest dobrym rozwiązaniem.


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - adik7276 - 16-10-2016 21:41

Bez większej wiedzy na temat inwestowania to nic innego jak HYIP. Niekoniecznie wejście od razu z całym "majątkiem", ale np z połową tej kwoty. Inwestycja (każda) wiąże się z dużym ryzykiem. Nie będę tu porównywał, ani filozofował ale jestem wręcz przekonany że inwestycja np na forexie pozbawi Cie pieniędzy 100 razy szybciej niż Hyip który jak postoi pare miesięcy to da Ci ładnie zarobić.


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - ionny - 16-10-2016 22:10

Temat chwile stoi o poznej porze a wiadomosci juz kilka, no prosze Big Grin Chetnie poczytam inne pomysly, a obecnym jeszcze sie dokladniej przyjrze. Dzieki za odpowiedzi


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - iPlusOfficial - 16-10-2016 22:24

A gdybyś zainwestował czas na czytanie poradników, może byś kupił jakiś hosting i postawił stronę, do tego kupiłbyś jakiś poradnik i zaczął pasywnie zarabiać? Jest wiele metod typu PPA/PPI/SubSMS. Wystarczy tylko chcieć. Ryzyko stracenia pieniędzy będzie znikome, jeśli przyłożysz się do nauki. Wink


RE: 5000zl, okreslone cele, tylko jak je wykonac? - yazir - 16-10-2016 23:14

@[ionny] zaczniesz liczyć $$$$$ które gwarantują Ci na pw zainteresuj się proszę tymi wpisami na blogu użytkownika forum @[mysc]

- Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
- Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
- Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
- Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych

Tak zanim zaczniesz łykać wszytkie gwarancje i pewne inwestycje których już zapewne kilka dostałeś na pw. Ponieważ niestety ale tych wiadomości od nich nie dostaniesz. Gdyż to jest "pewny zysk"