Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
154pack - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 154pack (/Temat-154pack-139420)

Strony: 1 2


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - surfer0700 - 17-10-2016 11:03

@[daniel42na] proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd. Nie ma obowiązku zamieszczania żadnych notek. To była PROPOZYCJA, którą testowaliśmy, nigdzie nie ma oficjalnego rozporządzenia, a notki obecnie są wyłączone. Na dniach pojawi się ogólny temat w dziale z HYIPami, który będzie informował o ryzyku w programach tego typu. Więcej możesz przeczytać w temacie od postu:
http://zarabiam.com/Temat-Rewsze42na-inwestments-Sp-z-o-o-138655?pid=1558402#pid1558402

Jeżeli masz jakieś pytania albo wątpliwości zapraszam do dyskusji właśnie w tym temacie bądź poprzez prywatną wiadomość, by darować sobie offtop pod tym programem. Dziękuję.


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - daniel42na - 17-10-2016 11:50

Została wprowadzona przez admina testowo automatyczna notka i to była jego propozycja, jeśli faktycznie została usunięta nie informując nikogo - nie wiedziałem, nic mi o tym nie było wiadomo więc napisałem post, logiczne. Wprowadzałem userów w błąd? Może, ale samemu będąc w błąd wprowadzony, zresztą nic się chyba nie stało, przecież napisałem to z kulturką i bardzo grzecznie, wręcz z wisienką na wierzchu. Wink Dziękuję serdecznię.


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - 11natinka11 - 17-10-2016 15:46

Jakby co już jest ponad 7000 użytkowników a dopiero 15 pazdziernika ruszył i jeszcze tylko niecałe 3000 dostanie darmowe 5$ i 20 000 wyświetleń banera. Można też wykupić upgrade konta za te 5 $, bo upgrade kosztuje 5$ na miesiąc.
Myślę, że warto się zarejestrować dla bonusu i mieć darmowe wyświetlenia banera, a z inwestycją poczekać czy program się rozwinie.


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - 11natinka11 - 23-11-2016 23:44

Jakby ktoś potrzebował za darmo sporo wyświetleń banera tam gdzie sporo jest użytkowników to polecam tą stronę. Ja cały czas korzystam z myślą o reklamie. Jest bardzo korzystny, bo można dziennie zdobyć z obejrzenia 10 reklam 10 centów a za 1 $ można kupić 10 000 wyświetleń banera i nawet wyświetlenia szybko idą a to oznacza że dużo osób je ogląda (użytkowników jest ok 15 tys) i nawet sa też kliknięcia i miałam też rejestracje z banera tam.
I nie reklamuję tego serwisu z zamiarem zysku, bo z klików nie mam prowizji, ale aby podpowiedzieć innym sposób na korzystną reklamę.


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - 11natinka11 - 19-12-2016 16:10

Revshare cały czas ma się niezle. Dodali właśnie forum z dowodami wypłat , cały czas można wyklikać dziennie minimum 10 centów w 10 reklamach plus mniej płatne użytkowników, a wykupienie reklamy tu jest w bardzo dobrej cenie. Ja tu co kilka dni wykupuje 10 000 wyświetleń banera za 1$ z zarobionych na klikach.

Takie są tu statystyki

Total members :17200 members
Total cashout : 17520.00 $
Alexa ranking :18,996
Strona działa już 60 dni


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - sircreed - 06-03-2017 21:06

I jak działa to jeszcze?


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - 11natinka11 - 06-03-2017 21:35

(06-03-2017 21:06)sircreed napisał(a):  I jak działa to jeszcze?

Działa tylko są warunki do wypłat. To nie takie zwykłe jak inne revshare.
Aby wypłacić trzeba:
mieć aktywnego poleconego i to na jedną wypłatę 1 (chyba z inwestycją)
zrobić depozyt
wykupić adpack
żeby wykupić adpack trzeba mieć płatne członkostwo za 5$
wypłata jednorazowa maksymalnie 2 razy depozyt


RE: 154pack - ciekawie zapowiadający się revshare - sircreed - 07-03-2017 21:09

Ten polecony mi się nie podoba ale gdzieś wyczytałem że jak kpisz adpacki za 50$ to to omija cyba że źle zrozumiałem?

- if you want to cash out 20 times , you need to have 20 real referrals.
i'm not interested to get referral and earn commission what i can do to cashout?
-Buy filter referral to buypass this rules .
I have money and i won't buy filter referral because for me filter referral is not good , i can not earn anything with it and I don't have a time to promote , what i can do to cashout ?
-Another way to bypass this rule is to buy minimum 5 adpack plan with total amount of 50$.
-Filter referral was created after demand of big investors , after feedback from small investors this is another way to bypass is for you.
If I have less than 5 adpack plan, 0 referral and no filter referral ,i have a sufficient active points and 80 click required what i can do to cashout?
100% repurchase of your earnings until you reach 5 adpack plan.


154pack - Hybrid1990 - 20-02-2020 15:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.