Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak karty kredytowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Brak karty kredytowej (/Temat-Brak-karty-kredytowej-139359)



Brak karty kredytowej - david994 - 15-10-2016 00:28

Witam chciałbym sie zapytać czy jest jakiś sposób na ominięcie tej "karty kredytowej itp " , udało mi sie zarobić 31 zł na paypal i chciałem je wydać na subskrypcje na Twitch.tv ale gdy podaje dane oczywiscie prosi mnie o numer karty kredytowej abym wpisał. Na koncie równiez nie mam wpisane wiec nic dziwnego ale zastanawiam sie czy czasem podac jakies fałszywe dane ? aby dokonac jedynie tej wpłaty i tyle nie bawic sie z tym paypalem skoro tak wygląda... no chyba ze przesłać na inną platformę lepszą ? Jeśli sie da bo z góry uprzedzam nie jestem jakims doswiadczonym człowiekiem w tych sprawach


RE: Brak karty kredytowej - Koja - 15-10-2016 00:59

Z tego co pamiętam to PP pobiera kilka groszy z konta i zostawia kod w tytule transakcji. Potem musisz przepisać ten w celu weryfikacji, więc ta fake karta raczej nic nie da.


RE: Brak karty kredytowej - david994 - 15-10-2016 01:18

Mhm no to zostałem w sytuacji bez wyjścia ? czy moze jakos da sie przenieść na coś innego bez potrzeby wpisania karty ?


RE: Brak karty kredytowej - adik7276 - 15-10-2016 01:43

Rozumiem że musisz podać numer karty na paypalu?
Z paypala nie wypłacisz pieniędzy na NIE swoje dane. Jezeli będzie niezgodność danych to przelew wróci i zostaną naliczone opłaty. (Regulamin)

Jeżeli chcesz wyciągnąć ta kase z paypala to zamień się z kimś na forum. Dasz komuś 31 zł, on Ci da pare złotych mniej np na inny procesor czy gdzie tam będziesz chciał. Kwestia dogadania i złapania chętnego co nie powinno być trudne.


RE: Brak karty kredytowej - david994 - 15-10-2016 01:52

Tak, mhm rozumiem ale teraz sie zastanawiam czy moze czasem nie załozyć jakiegoś darmowego konta w banku ? Szukałem wątków na necie itp i stwierdziłem ze moze jakies darmowe ( o ile takowe istnieje ) konto w banku załozyć i wtedy wpisać i miec spokój . Znalazłem coś o Smart banku ze jest darmowe ale chciałbym sie doradzić was co i jak wybrać. Uprzedzam to konto jest mi potrzebne jedynie do tej płatności z Paypala to wszystko . Zadne tam uzywanie czy kupywanie innych zakupów z róznych sieci internetowych nie wchodzi w gre. Czy znajde coś w tym stylu ?


RE: Brak karty kredytowej - Bennassi - 15-10-2016 05:32

prędzej czy później konto i tak będzie Ci potrzebne a jeżeli chodzi o brak opłat to dobrym rozwiązaniem jest właśnie Smart bank, sam mam od ponad roku i nawet złotówki opłat mi nie pobrało Smile


RE: Brak karty kredytowej - yazir - 15-10-2016 06:13

@[david994] subskrypcja na twitch jest płatnością w teorii cykliczną, a do zawierania takich transakcji niezbędne jest posiadanie podpiętej karty debetowej / kredytowej. Nie powinieneś mieć problemu ze zwykłymi jednorazowymi transakcjami.


RE: Brak karty kredytowej - david994 - 15-10-2016 11:25

Ogólnie jesli chodzi o płatności to w przypadku Twitcha są te problemy z tym wyskakującym oknem ze potrzeba karty ale juz np na Steamie czy w grze League of Legends tego nie wymaga (tzn jest opcja ominiecia tego ) . Mniejsza juz o to , zdecydowałem ze po prostu zapłacę innym sposobem a te pieniądze wrzuce na właśnie Steam czy coś . Dzieki za informacje z tym bankiem pomyślę i w tygodniu postaram sie załozyć . Można zamknąć wątek Smile


RE: Brak karty kredytowej - Sp00n - 15-10-2016 13:14

Jeżeli nie masz ukończonego 20 rou życia, to polecam BZWBK Wink Nie ma za nic opłat, wypłacać możesz we wszystkich bankomatach na świecie, za darmo. Jak coś to priv Wink