Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Dymaya! PPI + inne formy zarobku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Dymaya! PPI + inne formy zarobku! (/Temat-Dziennik-Dymaya-PPI-inne-formy-zarobku-139344)



Dziennik Dymaya! PPI + inne formy zarobku! - Dymay - 14-10-2016 17:10

Witam wszystkich forumowiczów i dziękuję za to, że zajrzeliście do tego tematu.
Zaczynam dziennik, aby zmotywować się do regularnej pracy w tym i w przyszłych miesiącach!
Na początek kilka słów o mnie. Jestem Maciej, mam 18 lat, mieszkam na dolnym śląsku, interesuję się piłką nożną (stąd ta bukmacherka), lubię także pograć w gry komputerowe np. CS:GO, Prison Architect, a także gry przeglądarkowe.




Mój cel na październik to: 0/300zł
(mało czasu zostało, ale postaram się to wykonać)

Na co zbieram? Koszty podróży do Szwecji, a także drobne wydatki.


Jak będę zarabiać?

  • PPI
  • bukmacherka
  • forex z darmowym depozytem
  • skracacze



RE: Zaczynam dziennik pracy od nowa! [ PLAN 300zł miesięcznie ] / skracacze, bukmacherka - ErgePL - 14-10-2016 17:20

A witam! Wink
Od siebie polecę PPI, jak PPA nie. SubySMS też są dobrą formą zarobku, ale nie mam do tego głowy. Undecided


RE: Zaczynam dziennik pracy od nowa! [ PLAN 300zł miesięcznie ] / skracacze, bukmacherka - Grubykesz - 14-10-2016 17:21

Ja osobiście polecam Ci PPI, na forum jest trochę poradników odnośnie zarabiania tą metodą. Smile


Zaczynam dziennik pracy od nowa! [ PLAN 300zł miesięcznie ] / skracacze, bukmacherka - Dymay - 16-10-2016 11:03

DZIEŃ 1
15.10.2016r.

Zarobiłem: 3zł / 300zł
3zł - autosurf 3zeta.eu


Co zrobiłem?

Teoretycznie i praktycznie nic. Nie było mnie cały dzień w domu całe szczęście, że na 3zeta zliczają w PTP wejścia z wszystkich innych surfów, więc jestem choćby 3zł na plus. Pieniądze wypłacone czekam, aż pojawią się na koncie możliwe, że pójdą w małą inwestycję w konta YT, bo zabieram się za PPI. Zostały 2 tygodnie do końca października, cel ogromny może się wydawać, ale nie ma żadnej blokady, aby go nie spełnić.

W następnym dniu postaram się zrobić bloga, a może nawet kilka specjalnie pod PPI. Mam też jeden fajny pomysł/niszę, którą postaram się zrealizować.

PS: Dziennik to dobra forma nauki pisania, z czym obecnie mam problem (piszę oczywiście o języku polskim i maturze, która mnie czeka za kilka miesięcy Sad )






Dziennik Dymaya! PPI + inne formy zarobku! - Hybrid1990 - 12-03-2017 23:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.