Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. (/Temat-Jednorazowy-zarobek-30zl-w-3minuty-wyplata-po-3-dniach-139274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - IgnacJerema - 12-10-2016 23:23

Witam serdecznie. Trzy dni temu natknąłem się na pewną stronę, która w ramach promocji pozwala zarobić 30zł + 6 kuponów lotto a nawet 100zł, kompletnie BEZ RYZYKA, co służy samej stronie ponieważ jest doskonałą reklamą.

Fundusze potrzebne do inwestycji: 9zł
PEWNY zarobek: 21zł + 6 kuponów lotto
Całkowity czas potrzebny na wykonanie wszystkich czynności: 3 min
Czas trwania procesu od rozpoczęcia do wypłaty: 3dni

Natychmiast gdy dowiedziałem się o tej ofercie nagrałem videoporadnik w którym opisuję wszystko krok po kroku, co również opiszę poniżej, natomiast zapraszam do obejrzenia filmu, jest on krótki, kompletny i łatwo zrozumieć co trzeba zrobić.





Przede wszystkim trzeba zarejestrować się na stronie cashbacklove.pl


Mój reflink: CLICK
Dziękuję za każdą rejestracje, cieszę się że oboje na tym zyskujemy Smile
Czysty link: cashbacklove


1.Za samą rejestracje otrzymujemy 10zł, wypłacić możemy od 30zł. Bierzemy się za kolejne 20!



2.Wyłączamy adblocka(ważne ponieważ inaczej nie wyświetli nam się strona lottoland)



3.Aby zarobić brakujące 20zł, wchodzimy na stronę główną, szukamy oferty LOTTOLAND -> SZCZEGÓŁY -> Przejdz do Sklepu



4.Wybieramy zakład 6za3, kupujemy 3 kupony(9zł) LOTTO dostając 3 za darmo.

Serwis prosi nas o zarejestrowanie się, więc po rejestracji możemy wybrać metodę płatności: kartą, przelewem czego dusza zapragnie.
Od razu możemy wejść w swoje konto (prawy górny róg) i skopiować numer użytkownika który posłuży nam do potwierdzenia.



5.Po przelaniu 9zł, najważniejsza czynność czyli przesłanie potwierdzenia. Wchodzimy na cashbacklove -> oferta Lottoland -> prześlij potwierdzenie.



6.W miejscu na wprowadzenie potwierdzenia wklejamy nasz numer użytkownika ze strony lottoland (prawy górny róg->mój profil).



Tym oto sposobem na naszym koncie w panelu cashbacklove pojawi się brakujące do przelewu 20zł. Procedura potwierdzenia zakupu w lottoland trwa 3dni. Po tym czasie będziecie mogli zlecić wypłatę całej sumy na konto paypal,skrill lub na numer bankowy.



Filmik jak u mnie wyglądało zlecenie wypłaty i potwierdzenie dostarczenia przelewu, lub dla osób które nie wierzą w uczciwość strony.






Dziękuję za każdą rejestracje z mojego linku, jak również proszę o sprawdzenie tej strony, metody na szybki zarobek.
Sporo osób z którymi się zetknąłem i wspomniałem ten sposób, który nomen omen testowałem jak widać na filmikach 4 dni, negowało go od razu, ponieważ nie wierzą w zarobek małym kosztem i wydaje im się nieprawdopodobne, że można zarobić w 3 minuty 30zł. Otóż można, zachęcam do komentowania jak wasze postępy i czy już wypłaciliście Smile W razie pytań proszę pisać. Pozdrawiam




RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - KenkyushaKamil - 12-10-2016 23:37

@[Coristo]
Brak no ref
Za mało postów na ref


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - Lerum - 13-10-2016 00:09

Nie rozumiem problemu. Może i jest nowy na forum, ale gdyby nie on, to prawdopodobnie nie usłyszałbym o tej metodzie.
Dzięki IgnacJerema, poszło z refa i czekam na akceptację. Jak mi zaakceptują to dam znać Smile


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - makecash - 13-10-2016 00:35

Strona ta juz byla opisywana wiec byla juz mowa o tej stronie. Double czyli kosz


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - StoneMan - 13-10-2016 09:26

Dajcie mu tego ref
Ładny temacik chociaz


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - Szalony - 13-10-2016 11:00

przecież już na forum jest temat opisywany o tej stronie... do kosza.


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - surfer0700 - 13-10-2016 11:05

Na ich stronie jest opisana ta metoda + jak wypłacić 100 zł zamiast 30, ale nie wiedziałem o tym więc leci plus. Smile


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - przeCinek19 - 13-10-2016 11:24

Porządnie zrobiony poradnik z filmikami. Widać że nie na odwal się byle było.


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - Szalony - 14-10-2016 11:15

dodał znowu swoj refflink... @coristo


RE: Jednorazowy zarobek 30zł w 3minuty, wypłata po 3 dniach. - marcel_kk - 14-10-2016 12:02

Zmień temat na: "Jednorazowy zarobek 21 zł w 3 minuty..." bo tymi 30 zł wprowadzasz już na wstępie w błąd.