Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w programie MXRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie w programie MXRevShare (/Temat-Zarabianie-w-programie-MXRevShare-139262)



Zarabianie w programie MXRevShare - rexu12 - 12-10-2016 20:14

Witam Serdecznie

Chciałem podzielić się z forumowiczami nowym programem w którym działam od kilku dni. Jest to program MXRevShare. Logując się do niego logujemy się automatycznie z linku poleconego osoby której nie znamy a jest to właściciel serwisu, więc możecie się zalogować z mojego reflinku jeżeli tylko chcecie a będę was prowadził w tym programie i pomagał.
Link do rejestracji w programie(kliknij)


Program RevShare jest programem revshare’owym który oferuje zakup pakietów reklamowych.
JAK ZARABIAĆ ?

Jeżeli chodzi o sam sposób zarabiania w programie są dwie możliwości:

1.Zarabianie poprzez kupowanie pakietów reklamowych. Możemy kupić paczki reklamowe o wartości:5$,25$ lub 50$.
[Obrazek: mxpaczki-768x278.jpg]
Odbywa się to na przykład tak że kupujemy pakiet reklamowy przykładowo za 50 $ i czas naliczania to okres 44 dni czyli po upływie tego czasu z tych 50 $ mamy już 55$ nic nie robiąc. Mało tego wykupujemy reklamę więc jeżeli posiadamy jakąś stronę WWW,sklep lub działamy w innym programie partnerskim to możemy zyskać nowych klientów w przypadku sklepu/nowych użytkowników w przypadku strony WWW lub nowych poleconych w przypadku programu partnerskiego. Ja osobiście działam w dwóch programach i wykupując reklamy w programie w/w reklamuje drugi program. Jedyne co musimy zrobić to wyklinać dziennie 10 reklam, ponieważ jeżeli ich nie wyklinamy to naliczenia nie zostaną przyznane ( klikanie tych 10 reklam zajmuje nam max 5 minut ) .
2.Zarabianie z poleconych. Każdy polecony, który zaloguje się z twojego linku polecającego gdy kupi pakiet reklamowy otrzymujesz 10 % jego wartości, czyli na przykład jak ty kupisz paczkę o wartości 50 $ to ja otrzymuję z tego 5 $ . Myślisz że zarabiam na tobie ? Tak to prawda, jednak te 5 $ nie jest pobierane z twojego konta, lecz idzie to z konta właściela programu, więc nic nie tracisz a zyskujesz możliwość zarabiania.

Pamiętaj!
Logując się nawet bezpośrednio na stronie programu i tak logujesz się z linku poleconego osoby, której nawet nie znasz ! Zastanów się teraz czy nie lepiej zalogować się z mojego linku i uzyskać pomoc w biznesie niż zalogować się z linku osoby której nie znasz i nie otrzymywać pomocy ?

Jeżeli jesteś gotowy to jeszcze raz podaje link do rejestracji (kliknij) . Tak jak wspominałem logując się z mojego linku prowadzę cię w biznesie. Czyli mówię jak kupować reklamy jak zyskać poleconych + dodaje cię do mojej prywatnej grupy na facebooku której tematem jest zarabianie właśnie w sieci.

Podczas rejestracji podaj poprawnego maila, ponieważ po zalogowaniu się z mojego linku napiszę do ciebie!

UWAGA!
Jedyne wymagania jakie są ze strony programu to musimy mieć maila założonego na poczcie gmail.com


RE: Zarabianie w programie MXRevShare - mikuss - 12-10-2016 20:18

W mx się nie zarabia.
A na Twoim miejscu nim dalej będziesz spamował to zastanowiłbym się czy warto bo za takie rzeczy możesz stracić konto w MX jeśli ktoś poinformuje o tym Janusa więc decyzja należy do Cb.

A tutaj i tak temat do kosza Tongue

@[Majka]


RE: Zarabianie w programie MXRevShare - rexu12 - 12-10-2016 20:26

Czemu za takie rzeczy można dostać bana ? Przecież ludzie polecają sobie programy to normalna rzecz ?


Zarabianie w programie MXRevShare - Majka - 12-10-2016 20:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.