Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yoast SEO - Twoja fraza została użyta już 2 razy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Yoast SEO - Twoja fraza została użyta już 2 razy. (/Temat-Yoast-SEO-Twoja-fraza-zostala-uzyta-juz-2-razy-139252)



Yoast SEO - Twoja fraza została użyta już 2 razy. - WuJeKuBa - 12-10-2016 16:46

Witam was bardzo serdecznie! Czy przejmować się tym?:

[Obrazek: 44255143807721136844.jpeg]

Ponieważ pozycjonuję stronę pod jedną frazę i nie potrzebuję pozycjonowania pod inne frazy.. Czy ten napis jednak ma jakieś negatywne znaczenie dla pozycjonowania, czy jednak nie muszę się niczego obawiać i mogę "olać" ten napis?


RE: Yoast SEO - Twoja fraza została użyta już 2 razy. - MaLiN - 12-10-2016 22:49

Wydaje mi się, że nie będzie miało negatywnego wpływu na pozycjonowanie.


RE: Yoast SEO - Twoja fraza została użyta już 2 razy. - WuJeKuBa - 13-10-2016 08:23

Dzięki mistrzu, też tak mi się właśnie wydawało, aczkolwiek seo to seo i wolałem zapytać Wink