Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Powrót do PV (/Temat-Powrot-do-PV-139218)



Powrót do PV - pulpet112 - 11-10-2016 16:43

Witam wszystkich!

Mam pytanie, jak obecnie wygląda zarabianie w PaidVerts. Kilka lat temu zarabiałem na tym programie jednak zrezygnowałem. Teraz chciałbym do tego wrócić. Zauważyłem że nastąpiło sporo zmian odkąd ostatnio tam zaglądałem. Czy mógłby mi ktoś z grubsza wyjaśnić jak to teraz wygląda?
Na czym teraz można zarabiać?
Ile dziennie potrzebowałbym na to czasu aby zarobić np. 20 zł tygodniowo?
Jaka jest przyszłość tego serwisu, czy w niedalekiej przyszłości nie zamierza upaść itd..?

Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Powrót do PV - Gratsy - 11-10-2016 16:46

5 razy dziennie masz 0.001$ + 16 × punktów bap


RE: Powrót do PV - Pan Inwestor - 11-10-2016 17:58

Jestem w nim od początku. Generalnie dużo się zmieniło od początku jego istnienia. Opisałem to szczegółowo na blogu.

Ogólnie to program stabilny, nalicza w miarę ok ale musisz go uważać za długoterminowy. Nie ma naliczeń jak kiedyś. Są dużo niższe ale systematyczne. Ogólnie to po zmianach zainteresowanie programem spadło ale jeszcze się jakoś kręci. Jak długo? Trudno powiedzieć. Mam tam kilkaset $ włożone i szczerze mógłbym je wrzucić w lepsze miejsce patrząc na to z perspektywy czasu. No ale siedzę, klikam i coś tam działam :-)

Fajnie się przynajmniej zbiera poleconych do innych programów. Więc jest plus.


RE: Powrót do PV - Darven - 17-02-2017 16:32

A ja mam rakie pytanie. Ile powinienem zainwestowac, by zarabiać około 100zł miesiecznie? Nigdy nie bawiłem się w tego typu programy.

Tapnięte z P8 Lite


RE: Powrót do PV - piotrek0324 - 25-03-2017 19:11

Ja obecnie mam kupione reklamy za 1220 zł i np. wczoraj wpadło mi 14 zł a dzisiaj 12,5 zł. Wychodzi około 400 zł na miesiąc ale trzeba dokupować co jakiś czas kolejne reklamy aby być na stałym poziomie. Najlepiej coś wpłacić i sobie przetestować Smile.