Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoBit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CryptoBit (/Temat-CryptoBit-139214)

Strony: 1 2


RE: CryptoBit - bankrol - 13-10-2016 14:10

wygląda jak kolejny klon z templatu ;p no i ogolnie spoko że wzieli sobie w logo wstawili B z starego logo blockchain ;p obstawiam ze to kolejny scam


RE: CryptoBit - Fissioncoin - 20-10-2016 23:50

Nie wiem czy ktoś z Was zwrócił uwagę na LOGO (zapewnie NIE, a jednak ktoś zwrócił) Ale jest to przerobione lekko logo BitDay.biz (aktualnie: BTCROCKET) Przypuszczam że oba serwisy należą do tej samej osoby.

Dlatego też przedstawie moje zdanie jeżeli już checie inwestować to inwestujcie w oba serwisy wtedy jest szansa że wyjdziecie na PLUS ( JA NA BitDay zarobiłem x2 teraz to co wypłaciłem z BitDay jest na Rocket a w mining zainwestowałem tylko ok 10$ Bo jak już chyba zdołaliście się przekonać to Cloud Miningi upadają bardzo szybko mimo małego zwrotu dziennego (CLD,TOPMINE,XMINE itd.)

A pewnie admini zaraz się czepną że "REKLAMUJE" inny wątek tutaj Mimo że wątek jest mój nie zamierzam go tu reklamować...


RE: CryptoBit - Magisterek - 21-10-2016 00:21

Nie martw się, dlatego sporządzam tak krótki opis itp itd bo osoby korzystające z tego nie potrzebują poradnika - wiedzą co to jest i z czym to się wiąże, to jakby osoba która korzysta z hyip'ow dziwiła się że jej 30% dziennie upadło, wiesz co mam na myśli. Smile


CryptoBit - Hybrid1990 - 15-08-2017 00:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.