Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns (/Temat-GoldSmugglers-kolejna-gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-pipstycoon-i-goldentowns-139203)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - SweetSensi - 10-10-2016 23:16

Witam wszystkich, a szczególnie osoby lubiące tego typu gry. Big Grin

Widziałem gdzieś na forum wątek z tym tematem, aczkolwiek musiał zostać usunięty, bo nie mogłem nigdzie znaleźć ani nie był jakoś opisany.

Dla osób, które grały w gry takie jak anno1777 czy pipstycoon gra nie powinna stanowić najmniejszego problemu, by rozpocząć zarabianie. Co wyróżnia gre na tle poprzedników to to, że wypuściła mapę 3D, po której możemy otwierać szkrzynie mając 50 % szansy (Casket,Small Chest i Big Chest) za które zabiera nam energię, a my otrzymujemy Gold'a, czyli wirtualną walutę w grze, którą możemy zamienić na USD.

Energia jest jedną z ważniejszych rzeczy w grze. Dzięki niej możemy chodzić po mapie i otwierać skrzynki oraz chodzić do pracy. Regeneruje się 1 punkt/h, lecz kupując przedmioty możemy zwiększyć liczbę punktów wytwarzaną na godzinę.

Gold, czyli waluta w grze (na tą chwile 3.45 $) pozwala nam na zakup:
- akcji gry, których jest 1 000 000 w obiegu
- akcji danej firmy, których każda firma posiada 500
- przedmiotów regenerujących naszą energię, bądź dających nam ją bezpośrednio
- własnej działalności, dzięki której gracze mogą pracować oraz sprzedawać wytwarzane produkty

Ponadto Gold strasznie szybko rośnie biorąc pod uwagę, że 5 dni temu kosztowała 1,5 $
Przedmioty możemy wystawić na sprzedaż lub na wynajem.

Z poleconych również otrzymujemy profity w postaci podatków za zakupy.
Poleconego możemy sprzedać lub wystawić na na wynajem.

Gra powstała niedawno, a świadczą o tym:
- budżet strony oraz waluty w grze GoldSmugglers Gold (na tą chwile 725$)
- brak wysokich stanowisk w rankingu gry
- niski koszt produktów, akcji oraz firm, które stale rosną
- brak polityki póki co


Wpłaty i wypłaty odbywają się przez bitcoiny

Minimalna kwota wpłaty: 0.01 BTC ok.(6.5$)
Minimalna kwota wypłaty: 5 $ (przy wypłacie większej niż wpłacony depozyt zostaje pobierana opłata 10%)

Na tą chwilę wpłaciłem 11 $, aby sprawdzić jak to wszystko się sprawdza w praktyce.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy Wink

Ref: http://www.GoldSmugglers.com/?i=308
(chętnie udzielę wskazówek oraz odpowiem na jakiekolwiek pytania)

Czysty link: http://www.goldsmugglers.com/


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - SweetSensi - 18-10-2016 15:15

Statystyki gry strasznie szybko rosną. Dziś gold już 5.53 $. Ludzi coraz więcej. Minął tydzień i z 10 $ zrobione już 40 $. Polecam

Niedługo jakąś mini testową wypłatę zrobię, aby sprawdzić jak szybko wypłacają.


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - xdax1 - 18-10-2016 16:42

Żeby coś kupować trzeba mieć minimum 1 golda?
Bo jak chce coś kupić to tylko strona przesuwa mi się w górę i nic po za tym.


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - Captain - 18-10-2016 18:31

Co z pieniędzy za otwieranie skrzynek przez reffów? Na stronie głównej pisze, że 10%, a ja ani wczoraj ani dzisiaj nie dostałem nic.

I czemu energia tak wolno rośnie? Jest napisane, ze 1 na godzine, a mnie przez około 28 godzin urosło tylko 8 energii...


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - Hopekk94 - 18-10-2016 21:50

temat sie rozkrecil po tym jak moj zostal zamkniety ... ladnie Smile


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - Captain - 18-10-2016 22:59

Jakiś temat jest potrzebny dopóki program nie jest scamem.


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - SweetSensi - 19-10-2016 09:23

@xdax1 Nie trzeba mieć minimum 1 golda żeby coś kupować. Ja normalnie zanim wpłaciłem kupowałem przedmioty. Spróbuj kilka razy, albo mieć więcej golda niż wartość przedmiotu.

@Captain Co do reffów sam nie wiem jest napisane 10 %, ale póki co też nic nie dostałem. A jeśli mówimy o energię pisałem do supportu o co chodzi i otrzymałem wiadomość, że rośnie 1/h i maleje 10%/h. Kiedy osiągniesz 10 punktów energii i nie zrobisz nic przez 24 h to dalej będziesz miał 10, po prostu zatrzymuje się

@edit: Jutro jest update odnośnie całej mapki. Mam nadzieję, że dodadzą nowe funkcję oraz jakiś event.


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - xdax1 - 19-10-2016 10:16

Trochę źle napisałem, nie chodzi mi o kupowanie a o wynajmowanie.
Nic nie mogę wynająć, wpisuje w "days" 1, klikam "rent" i strona przeskakuje w górę :/


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - SweetSensi - 19-10-2016 10:44

Nie wiem jak z wynajmowaniem, bo nie używałem. Strona jest jeszcze nowa, więc bardzo możliwe, że są pewne niedociągnięcia


RE: GoldSmugglers - kolejna gra przeglądarkowa twórców anno1777, pipstycoon i goldentowns - Captain - 19-10-2016 11:56

A jak z wypłatami? Nie ma żadnych haczyków? Nie trzeba np zainwestować aby móc wypłacać czy coś?