Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 0$ do 400$ - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od 0$ do 400$ - PPI (/Temat-Od-0-do-400-PPI-139152)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - iPlusOfficial - 11-10-2016 20:51

O kurde, też musze przejrzeć kanały :/

Edit: Wszystkie filmy się trzymają Cool


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - radmatuszewski - 11-10-2016 21:50

Zazdroszczę.


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - Crausher - 11-10-2016 22:34

(11-10-2016 20:20)radmatuszewski napisał(a):  Prześledziłem wszystkie swoje konta i kanały na YT no i sprawa nie wygląda ciekawie, ale nie jestem w totalnej dupie. Youtube skasował mi prawie wszystkie filmy. Powód "Naruszenie warunków usługi". Ostatnim razem gdy mi tak kasowali to powodem były tagi. Spróbuję się ograniczyć do 3 głównych tagów.

Zostało mi 28 kanałów na które mogę wrzucać filmy więc muszę dzisiaj nimi zająć. Mam nadzieję, że jutro moje zarobki się poprawią.

Na pewno się poprawią, tylko się nie poddawaj teraz bo tak jest najgorzej ! Powodzenia Smile


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - radmatuszewski - 11-10-2016 22:37

(11-10-2016 22:34)Crausher napisał(a):  
(11-10-2016 20:20)radmatuszewski napisał(a):  Prześledziłem wszystkie swoje konta i kanały na YT no i sprawa nie wygląda ciekawie, ale nie jestem w totalnej dupie. Youtube skasował mi prawie wszystkie filmy. Powód "Naruszenie warunków usługi". Ostatnim razem gdy mi tak kasowali to powodem były tagi. Spróbuję się ograniczyć do 3 głównych tagów.

Zostało mi 28 kanałów na które mogę wrzucać filmy więc muszę dzisiaj nimi zająć. Mam nadzieję, że jutro moje zarobki się poprawią.

Na pewno się poprawią, tylko się nie poddawaj teraz bo tak jest najgorzej ! Powodzenia Smile

Dzięki za miłe słowa! Nie zamierzam się poddawać!

Jeny ludzie, to niewiarygodne jak jeden lead z USA może poprawić człowiekowi humor. Cool


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - adamcio99922 - 12-10-2016 16:25

Dzięki, ale znalazłem inną opcję Smile



(11-10-2016 18:37)radmatuszewski napisał(a):  
(11-10-2016 17:24)Crausher napisał(a):  Nie wiem czasem czy Cinstaller nie ma jakiś problemów z wyświetlaniem strony do download'u. Przed chwilą napisał do mnie jakiś gościu że próbuje pobrać ale strona mu się nie wyświetla :/

Miałem coś takiego, ale jakiś czas temu. Miałem pisać do nich, ale akurat się naprawiło.

Odpisali coś?

(11-10-2016 18:00)adamcio99922 napisał(a):  Do osób w temacie ppi. Co zrobić zeby zrobić własny skracacz?

Domena i serwer wiadome a co więcej potrzeba?

http://leadmore.pl/public/LM-Domena.pdf



RE: Od 0$ do 400$ - PPI - radmatuszewski - 13-10-2016 05:39

Spoko Big Grin


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - radmatuszewski - 14-10-2016 11:00

Siemano!

Czas na pierwsze podsumowanie! Będę podsumowywał tydzień wraz z początkiem weekendu. Mój weekend zaczął się już wczoraj więc dziś pierwsze podsumowanie.

Jak to było przez ten tydzień?

Lipnie. Youtube skasował praktycznie wszystkie moje najbardziej dochodowe kanały. W zeszłym tygodniu mój zarobek wynosił : 22,33$ a w tym tylko 5,16$.

Sprawiło to, że kompletnie straciłem motywację. Jednak nie mogę się poddać więc założyłem bloga na blogspocie i dodałem dziś na niego dwa posty. Planuję dodać dziś około 30 postów. Dlaczego aż tyle? Ponieważ w tygodniu nie będzie mi się chciało dodawać dużej ilości wpisów więc będę dodawał jeden/dwa dziennie.

Wymyśliłem sobie niszę jednak potrzebuję dobrej domeny (.com) i dobrego motywu na WP. Przydałby się również dobry i tani hosting. Najlepiej by było gdyby oba serwisy (jeden od domeny, a drugi od hostingu) obsługiwały płatności PayPal i gdybym się zmieścił w zarobionej w tym tygodniu kwocie. Muszę poszukać jakichś przecen.

Jednak sama nisza dużo mi nie da. Muszę również jakoś tego bloga wypromować a na tym się kompletnie nie znam.



Postanowiłem również skorzystać z poradnika prowadzonego przez Vasakiego, zakupiłem już domenę i tak dalej, ale nazwa.pl uparcie nie pozwala mi na przekierowanie adresów DNS. Pisałem do supportu i czekam na odpowiedź.



Podsumowując :
  1. Kończę z YT
  2. Zakładam stronę na podstawie poradnika Vasakiego
  3. Tworzę stronę na WP pod niszę
  4. Dodaję posty na bloga na blogspocie
  5. Modlę się żeby zarobić w przyszłym tygodniu więcej niż 5 dolarów


Ponoć lubicie zdjęcia to wstawię i swoje, ale nie ma się czym chwalić.
[Obrazek: hmvBggp.png]

EDIT : // jako hosting wybrałem mintshost.pl, jeszcze tylko domena.


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - master4 - 14-10-2016 11:40

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeśli jednego dnia opublikujesz 30 postów to będzie to nienaturalne. Sam widziałem, że lepsze efekty były gdy się dodawałem po 2- 4 posty dziennie ale systematycznie. Radzę Ci nie rezygnować z yt bo zawsze możesz przenosić ruch na bloga, a na yt łatwiej się wybić niż z blogiem własnym. Powodzenia


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - radmatuszewski - 14-10-2016 12:29

(14-10-2016 11:40)master4 napisał(a):  Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeśli jednego dnia opublikujesz 30 postów to będzie to nienaturalne. Sam widziałem, że lepsze efekty były gdy się dodawałem po 2- 4 posty dziennie ale systematycznie. Radzę Ci nie rezygnować z yt bo zawsze możesz przenosić ruch na bloga, a na yt łatwiej się wybić niż z blogiem własnym. Powodzenia

No to w takim razie rozplanuję sobie te 30 postów.

A z YT się jeszcze zobaczy.

Dzięki za info Wink


RE: Od 0$ do 400$ - PPI - master4 - 14-10-2016 13:09

Wydaje mi się, że możesz zapisać je jako wersje robocze i potem publikować codziennie po kilka. A co do yt to jeszcze pozostaje spam pod filmikami konkurencji z linkiem do twojego bloga ale osobiście tego nie pochwalam.