Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
matimus - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: matimus - oszust (/Temat-matimus-oszust-139148)

Strony: 1 2


matimus - oszust - Podgor - 09-10-2016 16:30

Witam. Wszystko zaczęło się od tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Bank-Paypal-401-5-zl-137696

Użytkownik @matimus zaoferował dobrą prowizję za wymianę paypal - bank. Przelałem ustaloną kwotę na jego konto paypal, oczekując przelewu bankowego w ciągu kilku dni, jak zapewniał mnie użytkownik. Nie miałem powodu do podejrzeń, w końcu administracja forum nie bez powodu nadaje rangę Elita.

Ustalony termin minął, pieniędzy nie dostałem. Minął ponad miesiąc. Tłumaczenie użytkownika matimus wygląda następująco:

[Obrazek: 125920cbc4cf400eae44f1b8d8f2afcc.png]

Cóż, zdarza się. Jestem wyrozumiałym człowiekiem i kwota nie jest duża, mogę poczekać. 2 tygodnie temu oszust napisał:

[Obrazek: bd45722713464d9c9f6b847a71e0c846.png]

Na koniec typowe tłumaczenie każdego oszusta:

[Obrazek: 0483997e84a14c52abbbef705b13bc7e.png]

Moja wyrozumiałość ma pewne granice i właśnie się skończyła.
Wnoszę o zajęcie sie sprawą i odebranie uzytkownikowi rangi Elita, gdyż przynosi jej hańbę.


RE: matimus - oszust - Majka - 09-10-2016 16:36

@[matimus] Nie ma zmiłuj się!!!


RE: matimus - oszust - Adriano42 - 09-10-2016 16:42

Kolejny dowód pokazujący, że coraz mniej ranga i staż znaczy na forum... Przykre, ale prawdziwe.


RE: matimus - oszust - mikuss - 09-10-2016 16:46

(09-10-2016 16:42)Adriano42 napisał(a):  że coraz mniej ranga i staż znaczy na forum...

Nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka, bo w każdym stadzie znajdzie się czarna owca tak jak tutaj.
No cóż rozumiem Podgór bo jak widać na screen czekał bo wierzył w zapewnienia osoby z rangą elita ale każda cierpliwość ma swoje granice.


RE: matimus - oszust - Adriano42 - 09-10-2016 16:47

Owszem, nie mówię o wszystkich, broń Bożę.

Aby stwierdzam, że coraz to częściej osoby z długim stażem robią "skoki" na jakieś marne groszę, to jest przykre.


RE: matimus - oszust - Admin - 09-10-2016 16:53

Ma chłop gorszy okres w życiu a wpisy tu pojawiające się jakby zorganizował przestępstwo doskonale... podczas gdy nie ma zwrócić paru groszy...

tak czy inaczej na chwilę obecną konto zostało poddane zamrożeniu w funkcjach i uprawnieniach - oczekujemy dalszych wyjaśnień.


RE: matimus - oszust - surfer0700 - 09-10-2016 16:54

@[Podgor] zgłosiłeś swój temat, jako opis zgłoszenia dając "Proszę administrację o wypowiedź".
Tak jak Ty jesteśmy zszokowani postępowaniem użytkownika @[matimus] . Nic nie wskazywało na to by planował wywinąć jakiś numer i to jeszcze na 400 złotych, co uważam że jest kwotą śmieszną jak na jego rangę i staż na forum.
Kilka tygodni temu wspomniał coś o problemach, ale nie zwierzał się z nich i z tego co mi wiadomo nikt jakoś bardzo w to nie wnikał.
W tej sytuacji traktujemy go jak zwykłego podejrzanego i dajemy mu możliwość wypowiedzenia się w temacie i określenia co dalej.
Jeżeli z nie będzie żadnej reakcji to tak jak w innych przypadkach tego typu, jego konto zostanie zbanowane a ranga zdjęta.

Ostatnia wizyta: 10-01-2016 22:15


edit:
Ranga właśnie została mu zdjęta.


RE: matimus - oszust - marcel_kk - 09-10-2016 16:54

Spadłem z fotela jak to przeczytałem, rok czasu czekałem jak mu się noga powinie,
@matimus ten wyszczekany "biznesmen" z forumowego czatu nie ma 4 stówek na zwrot długu ? A to co pisze o psychice... to żenada
Menda zrobiła ryse w nieposzlakowanej opinii o Elicie. Wyciąć z forum wrzoda zanim gangrena rozejdzie się dalej.
@[Podgor] niestety prowadząc kantor straty są nieuniknione, pozostało się cieszyć ze to tylko 400 zł a nie 4 tys.


RE: matimus - oszust - Podgor - 09-10-2016 16:57

Scenariusz problemów życiowych wydaje się bardziej prawdopodobny niż kradzież 400 zł, jednak... W biznesie nie liczy się nic poza ustalonymi warunkami, które użytkownik złamał.


RE: matimus - oszust - Vasaki - 09-10-2016 17:40

Jak gdyby jestem w stanie w całość uwierzyć, ale tak jak ktoś wspomniał wyżej umowa jest umową.
Wklejam rozmowę potwierdzającą całość o czym pisał @[Podgor], z dnia 24.09.2016.
[Obrazek: cb77f15f8b23433fa67cabd32c8396ca.png]

Mam nadzieję, że całość się jakoś wyklaruje nie mniej jednak całość wygląda dość nieładnie.

#edit#
Zmieniłem zdjęcie zamazując nazwę filmu (niszy)