Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o pomoc !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Proszę o pomoc !! (/Temat-Prosze-o-pomoc-139093)



Proszę o pomoc !! - LUDEK78 - 08-10-2016 08:29

Witam was wszystkich, od długiego już czasu myślę nad zmianą zarobku poprzez sieć a dokładnie moja praca polegała na wstawianiu filmów xxx , uploaded.net. Stwierdzam dzisiaj że szkoda czasu marnować na tego typu zarobki ponieważ miałem ich naprawdę mało.

Teraz moje pytanie brzmi:
Czy jest może jakiś sens abym otworzył własną stronę lub bloga i tam zaczął wrzucać jakieś filmy lub programy przez Keep2Share lub inne tego typu serwisy ? Może tak zarobię trochę więcej !!
Będę bardzo wdzięczny za udzielenie jakiejś porady , podpowiedzi , za co już z góry dziękuję wam za poradę i pozdrawiam.


RE: Proszę o pomoc !! - Akaishi909 - 08-10-2016 09:08

Upload jest znany od długiego czasu więc trochę ciężej tam się "wybić" niż w czymś innym. Najlepsze zarobki maja ludzie którzy mogą postować na darwarez, pebie, sdcv itd. Nie mniej jednak jeżeli dobrze wypromujesz bloga i będziesz na bieżąco + będziesz uzupełniał bazę niekoniecznie przez same starsze perełki tylko ogólnie to jakiś sens ma. Tylko raczej musiałbyś to robić na własnej stronie niżeli blogu Big Grin


RE: Proszę o pomoc !! - Marcin0292 - 08-10-2016 09:12

xxx to słaby pomysł bo chyba nikt tego nie pobiera, jest mase stron o tej tematyce Big Grin bardziej tak jak kolega pisał filmy na warezy pchać.

Jeśli chcesz coś zarobić odezwij sie na pw, mam stronę z filmami to możemy sie dogadać