Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy zostanę emigrantem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy zostanę emigrantem? (/Temat-Czy-zostane-emigrantem-139069)

Strony: 1 2


Czy zostanę emigrantem? - Misiał - 07-10-2016 15:56

27.06.2018

Cześć, mam na imię Michał i niespełna lat 20. .

Szkołę skończyłem już w kwietniu, w maju matury, a wczoraj czekał mnie ostatni egzamin zawodowy na technika. Przyszła pora aby dalej się edukować (studia) lub zacząć prace.
Chcę zacząć prace, w zawodzie, w którym się uczyłem czyli Logistyka, ale muszę czekać na wyniki i papiery aż do końca sierpnia, więc na ten moment muszę raczej szukać pracy gdzieś indziej.
Mam w planach wyprowadzenie się i utrzymanie się samemu i jest to pewne wyzwanie, któremu chcę sprostać.
Moja pierwsza praca nawet ta w zawodzie raczej mi nie pozwoli na samodzielne utrzymanie albo będzie to bardzo trudne więc mam 2 opcje:

-Pracować i "dorabiać" w internecie i się z tego utrzymać
-Pracować za granicą i żyć tam tylko po to aby zarobić


Nie chciałbym być "zmuszony" do wyboru drugiej opcji bo musiałbym poświęcić swoją pasję czyli piłkę nożna, ale przyszedł ten czas , w którym muszę coś wybrać.

CEL DZIENNIKA:

Motywacja i możliwość utrzymania się dzięki dodatkowemu zarobkowi w internecie.
Ile chcę zarobić?

1000zł do końca lipca byłoby myślę, że dobrą motywacją na przyszłość, że z pracy+internetu+stypendium z piłki dam radę się utrzymać.
Jeśli się nie uda niestety wyemigruję za granice smutny

Na czym będę próbował swoich sił?
-openload, clipwatching - miałem kiedyś fajną metodę i wpadało tak z 2$ dziennie przy znikomym zaangażowaniu, także jak sposób nadal działa to myślę, że z 5$ dziennie dałoby radę wyciągnąć.
-ogads - tu praktycznie od 0 choć jakiś tam pomysł mam Idea

CEL ZAROBKOWY

0/1000



RE: Czy to dla mnie? - MrocznyKILL - 07-10-2016 17:46

Zyczę powodzianka Smile Skoro to Twoje początki polecam serwis z mojej sygnatury jest w nim kilkanaście metod zarabiania od standardowego klikania w reklamy po "Produkty finansowe". Będzie mi naprawdę bardzo miło jeśli zechcesz skorzystać z mojego reflinikuWink


RE: Czy to dla mnie? - piotrgk4 - 08-10-2016 02:06

Życzę powodzenia Smile Jakbyś potrzebował jakieś drobnej pomocy lub po prostu czegoś się dowiedzieć to śmiało pisz Smile


RE: Czy zostanę emigrantem? - Misiał - 27-06-2018 10:42

Nie chciałem robić nowego wątku więc zaktualizowałem wpis i zaczynam od nowa.


RE: Czy zostanę emigrantem? - tomek7912 - 27-06-2018 12:12

No to powodzenia Wink


RE: Czy zostanę emigrantem? - gwizdek1 - 27-06-2018 13:34

Jak się rozwinęło z piłką nożną? Smile


RE: Czy zostanę emigrantem? - Misiał - 27-06-2018 20:24

(27-06-2018 13:34)gwizdek1 napisał(a):  Jak się rozwinęło z piłką nożną? Smile
Nie za dobrze. Obecnie gram w drużynie w klasie międzyokręgowej.


RE: Czy zostanę emigrantem? - mysc - 29-06-2018 20:37

@[Misiał], dlaczego pomijasz sms'y i afiliację? Openload - jak przypuszczam - wymaga codziennego zaangażowania, a raz dodane linki po jakimś czasie przestają zarabiać. 2$ to 1 lead z MO25.
W ogads startujesz od zera - czyli z 0 doswiadczeniem wkracasz na międzynarodowy rynek. Można i tak, tylko żebyś się nie zniechęcił Smile

Jeśli stawiasz sprawę "zarabianie w interncie" vs "emigracja", weź się za zarabianie na własnych stronach i postaw na ponadczasowe nisze Smile Zacznij od udostępniania pdfów własnego autorstwa za sms'y - i stopniowo dodawaj do tego oferty afiliacyjne. Małymi krokami, a ciągle - cały czas staraj się coś poprawiać, sprawdzać nowe metody, dodawać nowe sposoby monetyzacji.

Powodzenia!


RE: Czy zostanę emigrantem? - Xanter98 - 29-06-2018 21:17

Akurat OGads jak i sam model CPI jest dużo łatwiejszy imo niż afiliacja i rynek sms, ale co kto lubi.


RE: Czy zostanę emigrantem? - Misiał - 30-06-2018 17:42

(29-06-2018 20:37)mysc napisał(a):  @[Misiał], dlaczego pomijasz sms'y i afiliację? Openload - jak przypuszczam - wymaga codziennego zaangażowania, a raz dodane linki po jakimś czasie przestają zarabiać. 2$ to 1 lead z MO25.
W ogads startujesz od zera - czyli z 0 doswiadczeniem wkracasz na międzynarodowy rynek. Można i tak, tylko żebyś się nie zniechęcił Smile

Jeśli stawiasz sprawę "zarabianie w interncie" vs "emigracja", weź się za zarabianie na własnych stronach i postaw na ponadczasowe nisze Smile Zacznij od udostępniania pdfów własnego autorstwa za sms'y - i stopniowo dodawaj do tego oferty afiliacyjne. Małymi krokami, a ciągle - cały czas staraj się coś poprawiać, sprawdzać nowe metody, dodawać nowe sposoby monetyzacji.

Powodzenia!
Wolałem zacząć od czegoś co powiedzmy "umiem". I gdyby się udało zarobić te 5$ dziennie na openload tak na prawdę przy małym wkładzie pracy, to na miesiąc tylko z tego wyszło by ponad 500zł.

Gdy osiągnę swój cel na ten miesiąc w co wierze to obiecuję, że zacznę swoich sił także innymi metodami.