Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony (/Temat-Szukam-skryptu-niepozwalajacego-wyjsc-ze-strony-139056)



Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - aero2 - 07-10-2016 10:05

Witam.

Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony w żaden normalny sposób.

Nie raz widziałęm takie okienko popup gdy się kliknie x w reklamach wirusowych.


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - DzejkobPL - 07-10-2016 23:22

http://forum.php.pl/index.php?s=415eb30fa2462e6008328707106d4b1b&showtopic=135404&view=findpost&p=681154


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - daniel42na - 07-10-2016 23:27

Przeglądarki na takie cudowanie raczej nie pozwalają. Na pewno nie w prosty sposób który znajdziesz w jakimś skrypcie typu "wklej sobie na strone i gotowe".


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - cpprmte - 17-10-2016 19:28

Taki skrypt nie istnieje i nie ma prawa istnieć, myślisz, że przeglądarki są aż tak głupie żebys otworzył im setki popupów? Chyba ktoś musiał by się o to naprawdę prosić z własnej woli i grzebać w ustawieniach.


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - aero2 - 17-10-2016 19:32

@[cpprmte]
Istnieć istnieje, ale chyba nie w Polsce, raz napotkałem taką wirusową reklamę i nie mogłem wyjść wcale ze strony na Chrome, miałem takie coś w tym roku.Smile


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - cpprmte - 17-10-2016 19:38

Może nie miałeś odpowiednich ustawień i tak wyszło.


RE: Szukam skryptu niepozwalającego wyjść ze strony - rachman - 17-10-2016 23:08

Jak w JS to można ją wyłączyć Wink
Może skrypcik obchodził (teoretyzuję bo nie sprawdzałem czy to możliwe w ten sposób) blokowanie skryptu przez przeglądarkę przy wielokrotnym otwieraniu tego samego skryptu np. uruchamiając swoją kopię a ta otwierała okienko i uruchamiała swoją kopię a tak nowe okienko i swoją kopię itd. Wink a może wręcz otwierała iframkę a z iframki popup i tak kolejna itd... Wink

p.s. co do chroma i otwierających się okienek to uruchom adwcleaner-a Smile znajoma tak miała to znalazłem jej zainstalowaną wtyczkę to raz a dwa jakieś paskudy ten programik wykrył. Do tego usuń pliki tymczasowe itd to najprawdopodobniej okienka znikną Wink Być może masz to co ona - zwykły wirusik. Ona na chromie co chwila takie g łapie nie wiedzieć skąd bo na fejsie najczęściej siedzi Wink