Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry na których można zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gry na których można zarobić (/Temat-Gry-na-ktorych-mozna-zarobic-138936)

Strony: 1 2


Gry na których można zarobić - zaki0711 - 03-10-2016 23:24

Witajcie,
polecacie jakieś gry przeglądarkowe, gdzie można jakiś grosz zarobić?


RE: Gry na których można zarobić - zaki0711 - 05-10-2016 02:22

Pomoże ktoś?


RE: Gry na których można zarobić - endriu1231231 - 05-10-2016 07:04

Tak naprawdę to praktycznie na każdej popularniejszej grze możesz cos zarobić. Wiadomo że na grach przeglądarkowych troche mniej. Może np konta w plemionach sprzedawać konta albo w margonem, Ale wiadomo kokosów na tym nie zarobisz Smile


RE: Gry na których można zarobić - kyniu - 06-10-2016 18:03

sprzedawaj zasoby w grach przez allegro


RE: Gry na których można zarobić - Pan Inwestor - 06-10-2016 20:39

Spróbuj przez bananki.pl (https://www.inwestycjewinternecie.pl/bananki-pl-graj-online-i-zarabiaj-prawdziwe-pieniadze-paysafecard-sprzet-elektroniczny-i-inne/)


RE: Gry na których można zarobić - JagodaSz - 07-10-2016 17:35

Nie da sie dobrze zarobic na grach. To sa sprawy groszowe.


RE: Gry na których można zarobić - Lukasz5555 - 07-10-2016 17:57

Polecam ,,Marketglory'' tam wystarczy poświęcić minutę dziennie żeby po roku już wyciągać po 4-5 € miesięcznie, wiadomo że to są grosze, ale tylko wchodzisz na gre klikasz work + zakupujesz jedzenie i to tyle roboty, a po 2-3 latach zarobki mogą być 15-20 €. Ci aktywni użytkownicy to zarabiają nawet po 2000 € , ale to już idą pewnie w stronę zakładania firm, wojska i handlu.


RE: Gry na których można zarobić - piotrgk4 - 08-10-2016 02:04

Może ja się wypowiem bo zarobiłem trochę groszy właśnie na grach przeglądarkowych. Polecam wszelakie gry gdzie można wymieniać zasoby...
Ja zarabiałem w grze plemiona. Rozwijasz wioskę na nowo utworzonym światem i po koło 4-6 dni przestajesz grać i sprzedajesz surowce za walutę premium.
Ile możesz zarobić? Przy starcie świata koło 2000 punktów premium czyli z 100-150zł. Możesz mieć wiele kont (polecam proxy) oraz grać na wielu światach (zazwyczaj startuje 2). W razie czego pisz na pw Smile


RE: Gry na których można zarobić - Armin Van Buuren - 08-10-2016 10:34

Ja swojego czasu zarobiłem ładne pieniądze sprzedawając postacie w Tibii, kupowałem taniej bo dogadywałem się z właścicielem, czekałem 2 tyg i wystawiałem postać o 50 - 100 zł drożej Smile zawsze się sprzedawało, musisz spróbować.

Pamiętaj tylko że konta muszą być zabezpieczone i mieć wyrobione recovery keye które właściciel Ci musi dostarczyć


RE: Gry na których można zarobić - kyniu - 08-10-2016 17:38

Ale to jakie sumy miesięcznie można zarobić na tym ?