Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa bitcoinowa gra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa bitcoinowa gra (/Temat-Nowa-bitcoinowa-gra-138906)

Strony: 1 2


Nowa bitcoinowa gra - milkus - 03-10-2016 10:02

Niedawno pojawiła się nowa gra, podobna do gier typu csgojackpot. Różnica polega na tym, że tutaj nie gramy o skiny, ale o bitcoiny:
bitjackpot.pro

Tutaj macie screen z gry którą rozpocząłem:
[Obrazek: 9134903b3a164c84be5f408c973eee1b.png]

Jak sami widzicie, rozpoczęcie gry i podbijanie stawek jest bardzo proste i ogranicza się do klikania przycisków, zmiany stawek.

Płatności obsługiwane są przez AsMoney.com , więc aby zagrać należy założyć sobie konto w AsMoney, trzeba w deposit utworzyć swój nowy adres bitcoin i wpłacić dowolną sumę btc. AsMoney ma jednak wady - dość długo akceptuje depozyty (czasami trzeba czekać nawet 20 potwierdzeń, więc proszę uzbroić się w cierpliwość), natomiast wypłaty z AsMoney przebiegają sprawniej.
Więcej informacji tutaj: http://bitjackpot.pro/depositbtc.php

Mając już środki w AsMoney, możemy zasilić swoje konto w Bitjackpot.pro . Wpłaty i wypłaty są natychmiastowe. (UWAGA - wpłacając podajemy kwotę w mBTC, a wypłacając w BTC)

Gra potrafi wciągnąć na kilka godzin (szczególnie wtedy gdy wygrywamy Wink )

Jeśli macie pytania, piszcie. Od siebie dodam, że jestem autorem skryptu (nie właścicielem strony) więc odpowiem na te pytania, na które znam odpowiedź. Mam nadzieję, że moje pomysły i rozwiązania Wam się spodobają.


RE: Nowa bitcoinowa gra - kabza - 03-10-2016 16:41

Jak można wygrać milion PLN w tydzień ? Smile


RE: Nowa bitcoinowa gra - milkus - 03-10-2016 18:31

Grając kabza, grając Smile

Jeśli Ci się poszczęści oczywiście.

Grę projektowałem tak, aby nikt nie miał wiele do stracenia, a wygrana cieszyła. W dodatku w przeciwieństwie do jakcpotów csgo, tu nie ma możliwości jakiegokolwiek wpływania na wyniki (nawet ja jako twórca nie mam pojęcia jak można by było to zrobić) - zastosowałem tutaj swój autorski algorytm losujący.


RE: Nowa bitcoinowa gra - Karix - 03-10-2016 19:07

Przydał by się reflink do reklamowania bo nie ma kto grac Big Grin


RE: Nowa bitcoinowa gra - Robson19 - 03-10-2016 19:47

To narazie początki potrzeba duzo czasu aby wszystko ładnie biegało Smile


RE: Nowa bitcoinowa gra - milkus - 03-10-2016 19:49

Wiem, że by się przydał. Ale prowizja jest tak skromna, że nawet nie ma jak dać przyzwoitej stawki za refa. Zresztą pobrane prowizje są jawne, więc sami możecie zobaczyć jak to wygląda.

A druga sprawa jest czysto techniczna. Program afiliacyjny to więcej zapytań, więc koszty serwera też by się znacząco zwiększyły. I suma sumarum właściciel pewnie by dopłacał do afiliacji.

Z tego co wiem to jest ponad 200 userów, tylko nie każdy zrobił depozyt.

A tutaj macie kilka screenów, gdzie grało więcej userów (od razu większe emocje)
http://prnt.sc/cpfgr2
http://prnt.sc/cpfh9k
http://prnt.sc/cpfieh


RE: Nowa bitcoinowa gra - Robson19 - 05-10-2016 23:45

Witam ponownie
Co sie zmieniło w bitjackpocie otóż po długich rozważaniach oraz wypowiedzi innych użytkowników postanowiliśmy dodać dodatkowy zarobek z refów czyłi całe 2% Może niektórzy sobie pomyślą co to za procent ale jest to procent od wygranej każdej gry naszego refa a nie jak na innych programach od ich depozytów podaję przykład z jednej gry
Ref wygra 20 000 Satoshi, twój profit to 400 Satoshi
Ref wygra 50 000 Satoshi, twój profit to 1000 Satoshi
Ref wygra 100 000 Satoshi, twoj profit to 2000 Satoshi
itd ...
W tej chwili maksymalnie może zagrać 10 graczy z maksymalną stawką 100.000 satoshi i minimalną stawką 10,000 satoshi więc łatwo sobie policzyć korzyści jakie może przyniesć ref
Planujemy w przyszłości zwiększyć ilość graczy w zależności od popularności strony.
Reflinki oraz banery są dostępne po zalogowaniu na konto
sumując ile bedzie można zarobić gdy nasz ref wygra kilkakrotnie daje do myślenia Rolleyes
Pozdrawiam Robert


RE: Nowa bitcoinowa gra - milkus - 06-10-2016 09:57

Mam do Was pytanie.

Czy użycie AsMoney stwarza problemy? Bo mamy tu sytuację, że aby zasilić konto bitjackpot.pro, należy założyć konto w AsMoney, zasilić swój portfel AsMoney i dopiero można wpłacić depozyt (z AsMoney).

Stoję przed dylematem:
1. Zostawić AsMoney i dzięki temu nie pobierać opłat przy wypłatach
2. Zmienić AsMoney na system, który umożliwi bezpośrednie wpłaty i wypłaty, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami przy wypłatach (najczęściej 10K - 20K Satoshi)

Jakie są Wasze sugestie?


RE: Nowa bitcoinowa gra - banipunz - 07-10-2016 14:09

Czekam juz od 2.5 dnia na wyplate z asmoney Jerk


RE: Nowa bitcoinowa gra - milkus - 07-10-2016 17:33

Mi przychodziły w ciągu kilku godzin, a wypłacałeś w Bitcoinach?