Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! (/Temat-Nowy-HIT-wsrod-matryc-BitDonix-tylko-0-05-BTC-na-start-138890)



Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! - Matthew98 - 02-10-2016 22:35

Wymagana notka dla tematów w tym dziale:
Programy typu hyip/revshare to programy bardzo wysokiego ryzyka w których większość uczestników traci swoje środki, działające zazwyczaj na zasadzie schematu ponziego/piramidy finansowej. Inwestując w nie pieniądze musisz zdać sobie sprawę z możliwości ich utraty. Dysponujesz swoimi środkami na własną odpowiedzialność i ryzyko.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP


Nowa matryca bitcoinowa, obecnie promowana przez wielu mocnych liderów i zapowiada się na kolejny HIT Smile

W matrycy mamy 8 poziomow po 2 osoby w każdym

[Obrazek: bitdonix.jpg]

Koszt wejscia to 0.05 BTC (około $30)

Jestem w programie z grupą mocnych liderów i już sporo osób w naszej strukturze dostało spady i mają całkowicie lub połowicznie wypełnione pierwsze matryce, a jeszcze mam multum osób czekających na link kogoś z mojej struktury (pod siebie już nie zapisuje).

Także zapraszam do zajęcia dobrej pozycji i można liczyć na sporo spadochroniarzy z naszej struktury. Wiadomo, że kolejność i szybkość zapisu ma znaczenie.

Reflink: Nie podaję, bo nie zapisuję już pod siebie tylko pod osoby z naszej struktury i im wypełniam matrycę. Także można napisać, że chce się dołączyć a ja wyśle link kogoś z naszego teamu Smile

Czysty link: https://www.bitdonix.com/



RE: Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - Matthew98 - 03-10-2016 10:01

A tak wygląda moja struktura po zaledwie kilku godzinach Smile
[Obrazek: bitdonix.png]

A wciąż mam sporo osób czekających w kolejce Smile


RE: Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - Matthew98 - 04-10-2016 14:53

A tak wygląda 1 dzień różnicy... z 16 sób wczoraj do 40 dzisaj a niemało osób ode mnie czeka jeszcze na link Smile
Można zająć miejsce w mocniejszej nodze, którą będziemy teraz budować, czyli prawdopodobnie będzie sporo spadów Smile
Koszt wejścia to ledwie 0.05 BTC więc ryzyko jest małe moim zdaniem a sporo do zyskania.
[Obrazek: bitdonix.png]


RE: Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! - Fallriv - 13-10-2016 23:09

I jak na dzień dzisiejszy to wygląda?


RE: Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! - Matthew98 - 14-10-2016 13:35

(13-10-2016 23:09)Fallriv napisał(a):  I jak na dzień dzisiejszy to wygląda?

Program całkiem fajnie się rozwija, u mnie w strukturze 56 osób jak ostatnio sprawdzałem Smile

Niedługo będę też testować traffic, który dostajemy za upgrade (banery, reklamy tekstowe, reklamy przy logowaniu)

Jako ciekawostkę dodam, że przyznano mi dodatkowe kredyty za sukcesy w budowaniu struktury Tongue


Nowy HIT wśród matryc - BitDonix - tylko 0.05 BTC na start! - Hybrid1990 - 02-02-2021 23:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.