Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DasCoin - NetLeaders - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: DasCoin - NetLeaders (/Temat-DasCoin-NetLeaders-138873)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: DasCoin - NetLeaders - znikad - 30-05-2017 11:42

Prowizja za polecanie..

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: DasCoin - NetLeaders - lamar6 - 30-05-2017 13:09

Dokładnie.
Tego typu piramidy żyją dzięki tego typu gościom. Od każdego poleconego biorą 10-20% więc wystarczy, że średnio nagoni jednego jelenia dziennie i robi się z tego ładna wypłata (są ludzie, którzy żyją z tego typu działalności).
A wpłacających nawet nie zastanawia, że ich wkład już na starcie jest o 20% mniejszy.


RE: DasCoin - NetLeaders - Matthew31337 - 24-09-2017 14:50

System Dascoin wydaje się działać w jedną stronę: możliwe jest stosunkowo łatwe zakupienie “monet”, ale trudniejsze jest ich sprzedanie. Nie ma możliwości wymieniania jej na setkach działających na świecie giełd kryptowalut, nie ma możliwości płacenia nią w tysiącach miejsc na świecie (jak to jest w przypadku bitcoina). Dascoin nie widnieje w żadnym oficjalnym, wiarygodnym spisie kryptowalut jak np. CoinMarketCap. Temat zupełnie nie dla nas, dlatego też w to nie wchodziliśmy. Budowa i osoby, które stoją za tym projektem przypominają nam upadły już OneCoin, który okazał się oszustwem, a nie żadną nową innowacyjną kryptowalutą. Nie mniej jednak z ciekawości dalej obserwujemy co się dzieje w temacie.

Marketing Dascoin jest skierowany do osób w dużej mierze nieobeznanych z kryptowalutami, którzy są podatni na tzw. asymetrię informacji związaną z posiadaniem informacji nt. kryptowalut.

Większość środowiska Bitcoin w Polsce świadoma jest ryzyka, które wiąże się z inwestowaniem w kryptowaluty. Wartość bitcoina jest wypadkową popytu i podaży na giełdach, a więc zachowuje się on tak jak standardowa waluta. Kurs DasCoina jest scentralizowany, jego wysokość zależy od widzimisię twórcy systemu. Jeśli któregoś dnia uzna, że jeden DasCoin jest wart zero – wszyscy inwestorzy stracą pieniądze. Czy Dascoin to oszustwo? Polecam każdemu indywidualnie się nad tym zastanowić, według nas napewno nie będzie to innowacyjna kryptowaluta, ponieważ nic nowego sobą nie wnosi.


RE: DasCoin - NetLeaders - znikad - 24-09-2017 14:54

(24-09-2017 14:50)Matthew31337 napisał(a):  System Dascoin wydaje się działać w jedną stronę: możliwe jest stosunkowo łatwe zakupienie “monet”, ale trudniejsze jest ich sprzedanie. Nie ma możliwości wymieniania jej na setkach działających na świecie giełd kryptowalut, nie ma możliwości płacenia nią w tysiącach miejsc na świecie (jak to jest w przypadku bitcoina). Dascoin nie widnieje w żadnym oficjalnym, wiarygodnym spisie kryptowalut jak np. CoinMarketCap. Temat zupełnie nie dla nas, dlatego też w to nie wchodziliśmy. Budowa i osoby, które stoją za tym projektem przypominają nam upadły już OneCoin, który okazał się oszustwem, a nie żadną nową innowacyjną kryptowalutą. Nie mniej jednak z ciekawości dalej obserwujemy co się dzieje w temacie.

Marketing Dascoin jest skierowany do osób w dużej mierze nieobeznanych z kryptowalutami, którzy są podatni na tzw. asymetrię informacji związaną z posiadaniem informacji nt. kryptowalut.

Większość środowiska Bitcoin w Polsce świadoma jest ryzyka, które wiąże się z inwestowaniem w kryptowaluty. Wartość bitcoina jest wypadkową popytu i podaży na giełdach, a więc zachowuje się on tak jak standardowa waluta. Kurs DasCoina jest scentralizowany, jego wysokość zależy od widzimisię twórcy systemu. Jeśli któregoś dnia uzna, że jeden DasCoin jest wart zero – wszyscy inwestorzy stracą pieniądze. Czy Dascoin to oszustwo? Polecam każdemu indywidualnie się nad tym zastanowić, według nas napewno nie będzie to innowacyjna kryptowaluta, ponieważ nic nowego sobą nie wnosi.
A jaka grupe reprezentujesz ze piszesz per wy , was ?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: DasCoin - NetLeaders - rafi_br - 29-09-2017 17:02

Jutro wejście DasCoin na giełdę wewnętrzną i oficjalna sprzedaż i dystrybucja Validatorów (urządzenia na których trzymamy swój unikalny klucz prywatny do swoich kont webwallet). Ja również kupiłem licencję i wierzę w ten projekt, oby tak dalej. Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej zapraszam na PW Smile


RE: DasCoin - NetLeaders - Lazork - 29-09-2017 19:01

Fajnie jeszcze validatory sprzedadzą Wink

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


RE: DasCoin - NetLeaders - wrzochal11 - 30-09-2017 21:24

No faktycznie to śmieszne..
Żeby móc sprzedać coś co się rzekomo kupiło i to jeszcze na jakiejś śmiesznej giełdzie wewnętrznej, trzeba najpierw kupić jeszcze coś innego, czyli ten validator. Cóż.. jak widać ciągle niektórzy jeszcze wierzą, że kupili jakąś innowacyjną kryptowalute, która zrewolucjonizuje świat.. nie przepraszam, licencje na nią Smile


RE: DasCoin - NetLeaders - adamak2k - 01-10-2017 17:51

No to nieźle na januszach zarabiają. To nie ma NIC wspólnego z kryptowalutami. Do autra: Promując scam sam stajesz się scammerem i okradasz ludzi wciskając im ten kit a sam pieniędzy pewnie też nie zobaczysz, chyba, że jesteś jednym z "twórców".
Jeśli to faktycznie kryptowaluta to pokaż mi jej blockchain. Pokaż jakiś eksplorator blockchaina. Albo chociażby otwarto źródłowy portfel Smile a co, pewnie za to wszystko też trzeba zapłacić? Haha, nie wierze, że istnieją tacy ludzie co zapłacą za coś co śmierdzi scamem na kilometr...


RE: DasCoin - NetLeaders - znikad - 01-10-2017 18:08

Temat jest moj, ale widzisz bym jakos promowal ? Wybacz ze nic Ci nie bede pokazywal czy udowadnial, bo jak widac masz juz wystarczającą wiedze na ten temat. Moja wiedza jest zapewne nie wiele wieksza od Twojej i tej "wiedzy z internetu", wiec nie widze sensu tworzyc gownoburzy. Ty nie wierzysz w ten projekty i ok. Ja uwierzylem zanim hejt w necie sie podniósł. Kibicuje im dalej, jestem otwarty na kazdy scenariusz, na ten dobtr jak i zly. Ale bardziej wierze ludziom z netleaders niz hejterkom z netu, bardziej ufam takim ludzia jak ta pani https://www.goldenline.pl/anna-hejka2/ niz anonimowym kozakom . Ale biore tez pod uwage ze doswiadczenie Pani Ani nie daje zadnej gwarancji Wink Poprostu czekam a nie szczekam. Zobaczymy Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: DasCoin - NetLeaders - twardy - 01-10-2017 18:13

Dla mnie wystarczajaca gwarancja, ze ta kryptowaluta ma przyszlosc jest osoba Damiana Żukiewicza.

JerkJerkJerkJerkJerkJerkJerk