Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DasCoin - NetLeaders - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: DasCoin - NetLeaders (/Temat-DasCoin-NetLeaders-138873)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: DasCoin - CoinLeaders - adik7276 - 04-12-2016 21:49

Dascion nie jest kryptowalutą tylko zwyczajnie w świecie Hyipem.


RE: DasCoin - CoinLeaders - xxamaranthxx - 06-12-2016 16:33

Fakty są takie że projekt ma solidne podstawy i wsparcie do stworzenia czegoś wielkiego. Czy DasCoin ma szansę stać się kryptowalutą? tego nie wiem, pamiętajcie jednak że BitCoin jest tylko pionierem w dziedzinie kryptowalut a powtórzenie tego sukcesu jest kwestią czasu.


RE: DasCoin - CoinLeaders - znikad - 22-12-2016 11:42

Ważne daty!


Następny wzrost częstotliwości (Frequency lock) nastąpi 24 Grudnia
Zapewne będzie wyższy niż 5.
24/25 Grudnia : Ciemny Weekend
(strona nie będzie działać)
26 Grudnia : Start strony NetLeaders.com Wink + Aktywacja Binarki!
----
NetLeaders.com Promocja Startowa!
--
[1] Promocja dla nowych kont - Oferta bonusowych Cykli!



50% Więcej Cykli : od 26t Grudnia do 1 Stycznia
40% Więcej Cykli : od 2 Stycznia do 8 Stycznia
30% Więcej Cykli : od 9 Stycznia do 15 Stycznia
10% Wiecej Cykli : Po 15 Stycznia



[2] Aktualne Promocje dla istniejących kont!
Będzie możliwe podniesienie licencji jakie posiadamy na wyższe z zachowaniem wcześniej zablokowanej częstotliwości (Frequency Lock) do 15 stycznia 2017.
Zatem możemy podjąć decyzję o wyższej licencji i zachować wcześniej zablokowany dzielnik częstotliwości. Mamy czas do 15 Stycznia 2017.
----
Web Wallet
---
Web Wallet będzie miał wersję NetLeaders a także zdecentralizowaną wersję desktopową portfela dla posiadaczy wyższych licencji.
----
Event w Hong Kongu:
---
Oficjalne spotkanie inauguracyjne uruchomienia DasCoin będzie miało miejsce od 13go do 15go Stycznia 2017 w Island Shangrila Hotel - Hong Kong
Terminarz Wydarzenia:
Dzień 1- Powitanie gości- 13ty Stycznia 2017
Dzień 2- Pełen dzień prezentacji i warsztatów - 14ty Stycznia 2017
Dzień 3- Specjalne wydarzenie 15tego Stycznia 2017.
Dodatkowy Pakiet Licencji, Wersja Beta Blochckaina DasCoin oraz WhitePapper DasCoina zostaną pokazane pierwszy raz na wydarzeniu w Hong Kongu.
Spotkanie będzie zawierało dużo materiałów i jest dedykowane liderom z całego świata, którzy chcą daleko zajść w biznesie z DasCoin.


RE: DasCoin - CoinLeaders - znikad - 25-12-2016 13:20

24/25 Grudnia : Ciemny Weekend
(strona nie będzie działać)


RE: DasCoin - CoinLeaders - zajman - 27-12-2016 14:38

Nowa strona już działa ale jeszcze nie w pełni. Są nowe promocje, zapowiada się interesujący rok 2017 Big Grin


RE: DasCoin - CoinLeaders - DanielKępa - 28-12-2016 00:02

Stronka działa, ale nie rejestrujcie jeszcze ludzi. Ja dzisiaj nie dostałem info o nowej poleconej, więc trzeba zaczekać. Sprawa zgłoszona do supportu.


RE: DasCoin - CoinLeaders - znikad - 28-12-2016 12:32

1. PROMOCJA

[1] Promocja dla nowych kont - Oferta bonusowych Cykli!
50% Więcej Cykli : od 26t Grudnia do 1 Stycznia
40% Więcej Cykli : od 2 Stycznia do 8 Stycznia
30% Więcej Cykli : od 9 Stycznia do 15 Stycznia
10% Wiecej Cykli : Po 15 Stycznia
[2] Aktualne Promocje dla istniejących kont!
Upgrate robimy przez "INCREASE LICENCE" = możecie wygenerować "gift code" i opłacić swoje konto własnym kodem.
Będzie możliwe podniesienie licencji jakie posiadamy na wyższe z zachowaniem wcześniej zablokowanej częstotlisości (Frequency Lock) do 15 stycznia 2017.
Zatem możemy podjąć decyzję o wyższej licencji i zachować wcześniej zablokowany dzielnik częstotliwości. Mamy czas do 15 Stycznia 2017.


RE: DasCoin - CoinLeaders - mattxx - 28-12-2016 15:08

Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. DasCoin ma podstawy do tego aby naprawdę zaistnieć w świecie kryptowalut.


RE: DasCoin - CoinLeaders - DanielKępa - 28-12-2016 15:20

Oczywiście, że ma. Odpowiednio wypromowany może w kwietniu (czy tam później) wejść na giełdę z fajną sumą startową, a wtedy każdy z nas będzie mógł ze swoimi Coinami zrobić co się mu podoba Smile


RE: DasCoin - CoinLeaders - zajman - 09-01-2017 15:49

Jestem z Dascoinem od października i wszystko wskazuje na to, że nie będę stratny. Pierwsze widmo SCAMu pojawiło się kiedy strona coinleaders migrowała na netleaders i przez 3 dni nie działała (co było zapowiadane). Obecnie strona netleaders działa jak należy, migrowane są kolejne moduły (m.in. enrolment table i web wallet). Teraz tylko pytanie jak sam dascoin się przyjmie, hyperledger oraz zcentrallizowany proces mintingu (emisji czy tam miningu jak kto woli) mają być gwarancją szybkości a system daspay który jest dogadany z większością liderów płatności (visa, mastercard, paypal itd.) ma zagwarantować (w połączeniu z hyperledger) szybkość transferu do 6sciu sekund. Oglądnąłem mnóstwo webinarów, prezentacji itp i moim zdaniem najlepiej wytłumaczyła to prezentacja Wayna Mccarthy, kto jest zainteresowany i umie angielski powinien zobaczyć ją koniecznie.

https://www.youtube.com/watch?v=5tMEg-rdZjQ


Jeżeli macie jakieś pytania lub chcecie dołączyć walcie śmiało tutaj lub na PM. Jestem w sumie zaskoczony jak małym zainteresowaniem cieszy się dascoin patrząc jacy inwestorzy w niego weszli. Z samego MLM można się bardzo szybko odrobić + dostać ciężarówkę dascoinów które nawet sprzedając za 1 $ dadzą nam spory zysk. Pamiętajcie, że obecnie, w najtańszym pakiecie, kupujemy je po 15 centów a w najdroższym po 3 centy. Według planu pierwsza wymiana walut ma mieć miejsce jeszcze w Q1 2017 (marzec-kwiecień) i wtedy prawdopodobnie będziemy mogli zamienić je na USD. Sama binarka wypłaca już od bodajże lipca --> za bezpośrednich poleconych dostawało się kasę na konto której co prawda nie dało się wypłacić jednak można było wygenerować giftcody na każdą licencję i je właśnie sprzedawać. Ja mam z poleconych 400$ które zamierzam reinvestować aby łapać się cotygodniowo na matching bonus i networking bonus.