Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) (/Temat-Dorabianie-do-wyplaty-Hyip-Skacacze-i-jescze-wiecej-138856)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 30-12-2016 19:29

Dzisiaj zarobek ok 200 Tys PLN
i co ciekawe ... Broker zamknął mi konto , I mało tego , wysłal maila że prosi o dane do przelewu to wyśle mi Pieniądze i na tym że sie pożegnamy

Ciekawe Big Grin



RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Athemis - 30-12-2016 20:07

Możesz mu podać moje Wink


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Fox90 - 30-12-2016 20:08

(30-12-2016 19:29)StoneMan napisał(a):  Dzisiaj zarobek ok 200 Tys PLN
i co ciekawe ... Broker zamknął mi konto , I mało tego , wysłal maila że prosi o dane do przelewu to wyśle mi Pieniądze i na tym że sie pożegnamy

Ciekawe Big Grin
Co się dziwisz i tak dobrze, że mówi że wypłaci i że dopiero teraz chce Ci konto zamykać Smile Czyścisz im kase, stracili wiarę w to że zaczniesz przegrywać więc mówią spokojnie do widzenia Smile


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 30-12-2016 20:11

(30-12-2016 20:08)Fox90 napisał(a):  
(30-12-2016 19:29)StoneMan napisał(a):  Dzisiaj zarobek ok 200 Tys PLN
i co ciekawe ... Broker zamknął mi konto , I mało tego , wysłal maila że prosi o dane do przelewu to wyśle mi Pieniądze i na tym że sie pożegnamy

Ciekawe Big Grin
Co się dziwisz i tak dobrze, że mówi że wypłaci i że dopiero teraz chce Ci konto zamykać Smile Czyścisz im kase, stracili wiarę w to że zaczniesz przegrywać więc mówią spokojnie do widzenia Smile

Tak dlugo jak dostane pieniądze tak długo mnie to nie boli Smile a na wszelki wypadek screenów to mam dziesiątki , jak widzieli że gram dalej to pewnie czekali z nadzieją że przegram Big Grin Ale niestety im się nie udało

Swoją drogą ciekawi mnie czy to częsta praktyka u brokerów


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Fox90 - 30-12-2016 20:19

(30-12-2016 20:11)StoneMan napisał(a):  Swoją drogą ciekawi mnie czy to częsta praktyka u brokerów
We wszystkim i wszędzie jest taka sama praktyka, jeżeli wypłacasz po stokroć więcej niż wpłacasz.


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - qwertybsk - 30-12-2016 21:52

dorabianie do wypłaty Lol


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - paweuq - 30-12-2016 21:56

(30-12-2016 19:29)StoneMan napisał(a):  Dzisiaj zarobek ok 200 Tys PLN
i co ciekawe ... Broker zamknął mi konto , I mało tego , wysłal maila że prosi o dane do przelewu to wyśle mi Pieniądze i na tym że sie pożegnamy

Ciekawe Big Grin

Cóż za haniebny czyn!


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Anonimowy009 - 04-01-2017 14:03

I jak, wypłata dotarła czy były jakieś problemy?


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 04-01-2017 19:59

Bez problemów jak widze sie nie odejdzie , czekając na mail z potwierdzeniem wypłaty otrzynałem prosbe o numer telefonu bo chcą pogadać
Oczywiście jeżeli ktoś prowadzi strone o binarkach chętnie udziele małego wywiadu jak grałem i opowiem o zachowaniu brokera ( ale to po sprawie , jak sie okaże czy jest godny zaufania czy opowiem jak poleciał w kulki )


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Fpysk - 12-01-2017 21:56

i jak tam?? wyplata doszla??