Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) (/Temat-Dorabianie-do-wyplaty-Hyip-Skacacze-i-jescze-wiecej-138856)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Bazor - 02-12-2016 23:13

Na chybił trafił ? Big Grin Czy sam rollujesz cyfry?
Ja na chybił trafił przed chwilą aż 0 trafionych


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 04-12-2016 20:13

Witam Serdecznie
Wczorajszy dzień wypadł mi z kalendarza ( Kac )

Dzisiaj też bardzo pasywnie

Aczkolwiek
'

04-12-2016
Bitz2u ( http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796 )
Zysk : 30 PLN
Mogłoby być lepiej ale to pasywka z prowizji Smile

Stwierdziłem jednak że co ja zrobie z 3 dyszkami ( Nie , zioła nie pale )

Wszedłem więc na secondstrade.com
I postawiłem 30 zł na 5 Seconds + 2
Pozycja na KUP , Otworzyłem na 5 , po 5 sekundach kurs wyniósł 9

Także z 30 zł zrobiłem 105 zł !!!

Sprzedałem je już na giełdzie więc
Dzisiejszy dzień + 105 PLN


Zapraszam serdecznie do Bitz2U , Naprawde fajny program , i mimo szaty graficznej , idzie mu doskonale
( temat znajdziesz w tym poście , nie bój sie pisać o refback który dostosuje indywidualnie )

Pozdrawiam

@Edit
Kilka minut temu , z Bitz2U wypłaciłem kolejne prowizje , w wysokości tylko około 5 PLN Sad
Wrzuciłem na secondstrade oczywiście 2 szybkie transakcje 5sec + 2

Rezultaty :
1 Pozycja otworzona na 0 ( Fart ) Zamknięta na 6 Opcja Buy Zwrot : 15 PLN Przy inwestycji 5 PLN
2 Pozycja otworzona na 1 ( Fart ) Zamknięta na 6 Opcja Buy Zwrot : 51,75 PLN Przy inwestycji 15 PLN

Czyli dzisiejszy dzień zamykam balansem + 156,50 PLN


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 06-12-2016 15:40

Witam serdecznie , nie mam niestety wiele czasu na pisanie

Od opcji daje sobie kilka dni wolnego


Więc przejdźmy do sedna

Zarabiam na Bitz2u.com ( http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796 )
Naprawdę uwielbiam ten program i mam nadzieje że do lutego wytrzyma Wink

Wczoraj : 50,92 PLN

Dzisiaj : 193 PLN

Naprawdę cenie sobie wypłaty instant z tego rodzaju serwisów

Oby jak najdalej !!!

Pozdrawiam również użytkownika : drought
Sam wpłacił kilka dolków i zwróciło mu się już conajmiej 4 krotnie
Więc wielkie dzięki za budowanie ze mną sieci !

Na plus są też częste mailingi ze strony Bitz2U , miło widzieć że coś sie dzieje a nie admin tylko sobie siedzi i czeka Big Grin


Chętnych zapraszam tu : http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796

Refback ? Oczywiście , pisz PW
Chcesz porad na temat budowania sieci ? ( mam z tego 5 % ) Więc chętnie podziele się wiedzą z ogarniętymi ludźmi

Pozdrawiam Smile



RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Gold97 - 06-12-2016 18:51

Wypłacałeś juz coś z Opcji?


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 06-12-2016 18:56

@[Gold97] jasne , głupotą byloby nie wypłacać

Uwaga czytelnicy ! Zapraszam do coinut , znowu wypłaca !

Kośmy haaajs


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 07-12-2016 09:28

Witam serdecznie !

Wczorajszy dzień naprawdę dobry pod względem zarobków
Już w przyszłym tygodniu powrót do opcji binarnych ( prawdopodobnie HighLow ) Przed świętami z opcjami nie szaleje
Co łatwo przyszło może łatwo sobie odejść ( jak moja była dziewczyna ;3 )

A więc do rzeczy podsumujmy sobie wczorajszy dzień

Bitz 2 u ( http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796 )
Zarobek : 194 PLN

Coinut ( Wkońcu wróciły wypłaty )

Zarobek : 132 PLN

Co daje nam : 326 PLN
Zastanawiam się czy nie nagrać małej serii na youtube jak gram na binarkach , Mogłoby być ciekawie

Wszystkich zainteresowanych bitzem zapraszam do mojego tematu , Myślę że jest czas na wejście
Pozdrawiam
Na PW odpisuje prawie 24/7 więc jak masz jakieś pytania to zapraszam



RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 08-12-2016 14:34

Podsumowanie dnia wczorajszego :

Bitz 2 U ( Temat znajdziecie bez problemu )
Obecny roi wynosi ok 18 % Dziennie
Myślę że jest idealny czas na wejście
Moje zarobki niedługo naprawdę eksplodują bo dogaduje się z coraz to większymi liderami o przyłączenie się do mojej struktury

Zarobek : 118 PLN

Wypłatki oczywiście NATYCHMIASTOWE

osobiście polecam tak : Wpłata
Nast dzień np z 200 $ mamy 10 $
Zlecamy wypłatke , na naszym koncie magicznie ląduje 30 $
15 $ Wrzucamy spowrotem , reszta do własnej dyspozycji
W krótkim czasie zrobimy naprawdę fajny budżet i niezłe naliczenia które będą wciąż rosnąć
Możemy robić tak np przez 10 dni , potem tylko wypłatki


jeżeli ktoś ma ochotę zainwestować 100 + $ To walcie PW Smile Dogadamy się o refback
Dla osób 1000 $ + oferuje zabezpieczenie w wysokości 25 % inwestycji Smile ( Na okres 5 dni , jeżeli zescamił by się w ciągu 5 dni od depo oddaje 25 % Wartości depozytu ! )
O chęci wzięcia udziału w mojej ofercie zabezpieczającej proszę o uprzednią informacje wraz z nickiem z bitz2u , żebym poprostu trzymał bitcoiny na ewentualny zwrot
Codziennie również dla przejrzystości będę umieszczał listę użytkowników ( Może być kawałek nicku + Kilka * jeżeli chcesz pozostać anonimowym )

Myślę że to fajna opcja , Nawet jakby zescamił się po 6 dniach to już około 80 % inwestycji masz na koncie Smile

Moją prognozą jest koniec stycznia / Lutego ze względu że bitz2u jescze raczkuje , Ilość depozytów znacznie zwiększa się % z dnia na dzień a wypłaty nie są jakieś szczególnie wysokie

Czekam na wiadomości Smile Odpisuje najdłużej w ciągu 15 min , Oczywiście osobom które biorą udział w zabezpieczeniu depozytu , Oferuję również kontakt przez fb ( Real )

Pozdrawiam Smile
Dajcie coś o sobie znać , bo niewiem czy pisze sam dla siebie


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - BtcMaster - 08-12-2016 15:32

Obserwuje dziennik od prawie początku Big Grin tylko narazie się tutaj nie udzielam Tongue


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - MaLiN - 08-12-2016 15:35

Miałeś do mnie napisać na PW w sprawie opcji binarnych.


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Fpysk - 19-12-2016 12:11

to juz koniec dziennika?? Wink cisza cisza a taki fajny dziennik