Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) (/Temat-Dorabianie-do-wyplaty-Hyip-Skacacze-i-jescze-wiecej-138856)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - MaLiN - 01-12-2016 14:07

Mam pytanie, u jakiego brokera masz konto, że tak niski depozyt? Wink Same opcje sekundowe? No i przede wszystkim na podstawie jakiej strategii/założeń są wejścia (jeśli można wiedzieć)? Bo przy tak krótkim okresie czasu tyle zarobić na OB, to cud Rolleyes


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - MrocznyKILL - 01-12-2016 14:16

Gratuluję osiągnięć na opcjach. Powodzenia i dalszych sukcesów życzę.


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 01-12-2016 14:23

@MLN
Napiszę wieczorem na priv Wink
Ale Publicznie mogę napisać że to 2 lata bicia sie z opcjami i szlifowanie własnej metody
@MrocznyKILL
Dzięki , Oby , chociaż jeszcze tydzień temu marzyłem o 500 Tygodniowo Wink
@Fpysk
Dla mnie dzień na Opcjach już sie zakończył , gram tylko w okolicach południa
Bo na więcej nerwów mi nie starczy i wtopie Big Grin


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Fox90 - 01-12-2016 20:15

Hajsu jak lodu Smile Dziwi mnie tylko że bawisz się w kupony lotto jak masz średnio 10 000 dziennie Smile


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Bazor - 01-12-2016 20:38

Nie ma to jak pomnożyć 10-krotnie wypłatę miesięczną ludzi, którzy pracują fizycznie hehe. Gratuluje i powodzenia, nie przejeb wszystkiego Big Grin


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - Gold97 - 01-12-2016 21:05

z 25 Euro robisz 37 tys. zł?


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 01-12-2016 22:02

@Fox90
ostatnia średnia tak wygląda , ale u mnie różnie to bywa , czasem zarobi sie dobre sumy , czasem tylko grosze , więc , dzisiaj jest kilkanaście tyś jutro moge przegrać co zostanie i więcej na depo sie nie skusze



Powiedziałbym że 99,9% dlaczego tyle zarobiłem to poprostu szczęście

Np co do skuteczności wynosi ona ok 62 %


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - kamilos90 - 01-12-2016 22:18

Ale koksisz powodzenia w zrobieniu szybkiej bańki!!!


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - ZbysiuK - 02-12-2016 00:22

Zbierałeś na opla za 7.5k

Teraz zarabiasz w 4 dni prawie 40 tysięcy ;D
To może jakiś ,,porszak'' ? Big Grin


RE: Dorabianie do wypłaty ! ( Hyip , Skacacze , i jescze więcej ) - StoneMan - 02-12-2016 19:14

[b]Witam wszyskitch
Pamiętacie ostatni post o kuponach lotto
Wydałem : 12.00 PLN
Dzisiaj sprawdziłem kupon i oczywiście jest trójka !!! + 24.00 PLN

Piąty dzień grania na opcjach Binarnych 02.11.2016
Otwartych pozycji : 21
Wygranych Poz. 15 Przegranych Poz. 6
Skuteczność : 71 %

Zarobek : 4930.90 Euro
Czyli : 22003 PLN



Bitz2u.com Nadal wypłacalny Smile
Zarobek : ~47 PLN
http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796[/b]