Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o filtr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie o filtr (/Temat-Pytanie-o-filtr-138839)

Strony: 1 2


Pytanie o filtr - kukiz87 - 01-10-2016 19:43

Witam dostałem filtr od google po ponad roku działania strony , strona z recenzjami gier aplikacji na androida.
20 % contentu miałem kopiowany nie wiecej , dziś siedziałem sprawdzałem każdy jeden post stroną do plagiatu i wszystko co było zapożyczone zmieniłem swoimi słowami , także na chwilę obecną wszystko jest uniq , wysłałem już do sprawdzenia , jak myślicie przejdzie ? i będzie git ? w stronę sporo serca włożyłem i mega się zdziwiłem tym filtrem


RE: Pytanie o filtr - kukiz87 - 06-10-2016 20:02

NIe chcą popuścić mimo że cały plagiat wywaliłem ze strony i wielokrotnie sprawdzalem pod tym kątem , orientuje się ktoś czy filtr jest na domene ? czy ogólnie na treść na stronie ? jeżeli na tą domene zainstaluje nowy wp i zrobie nową stronę będzie ok ?


RE: Pytanie o filtr - Pan Inwestor - 06-10-2016 20:10

Filtr masz na domenę. Pokaż wiadomość z GWT.


RE: Pytanie o filtr - Karewer - 06-10-2016 21:06

To zależy właśnie, co znajduje się w tej wiadomości z GWT. Wiesz, że nie tylko kopiowane treści mogą powodować tzw. duplicate content? Smile


RE: Pytanie o filtr - kukiz87 - 06-10-2016 22:47

Wykryliśmy w Twojej witrynie strony, które zawierają treści o niewielkiej lub żadnej wartości. To poważny problem, który powoduje wyświetlanie nietrafnych lub nieprzydatnych wyników wyszukiwania użytkownikom wyszukiwarki Google i może negatywnie wpłynąć na pozycję witryny w rankingu. Dlatego wobec witryny ****/ zastosowaliśmy ręczne działania związane ze spamem. Aby cofnąć ręczne działania zastosowane wobec Twojej witryny, musisz zmienić treści tak, by nie były sprzeczne z naszymi wskazówkami, i przesłać prośbę o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia. Gdy stwierdzimy, że witryna jest zgodna z naszymi wskazówkami, cofniemy podjęte ręczne działania.

Popraw powielone lub nieprzydatne treści w witrynie.

Szukaj w swojej witrynie treści, które mogły zostać bezpośrednio skopiowane z innego źródła lub mają niewielką wartość. Utwórz poprawione treści, które będą oryginalne i związane z tematyką Twojej witryny.

Strona ma uniq teksty na temat gier i aplikacji , seo zielone , Linki leadmore + mylead recenzje do pobrania na dysk


RE: Pytanie o filtr - Karewer - 07-10-2016 00:05

Ale czego dot. te działania ręczne? Też tam jest wyszczególnione. To jest czysty spam czy co?Smile


RE: Pytanie o filtr - kukiz87 - 07-10-2016 00:26

a to chyba ?
Wygląda na to, że witryna zawiera znaczny odsetek stron o niskiej jakości lub małej ilości treści, które są mało przydatne dla użytkowników (np. ubogie w treść strony stowarzyszone, utworzone według szablonu, strony doorway albo zawierające automatycznie wygenerowaną lub skopiowaną treść)

czyli co linki im nie pasują do leadmora i myleada ? to jak to zrobić zeby było dobrze i link do programu był ?

czytałem ostatnio o przycisku pobierz ze google tępi w każdym poście mam 2 przyciski to jest Pobierz na PL i na global Download może to mieć coś do rzeczy ? jeżeli dam odnośnik normalny to chyba i tak będzie lipa ?


RE: Pytanie o filtr - Karewer - 07-10-2016 08:09

Na 2 moich stronach otrzymałem taką wiadomość od google i był filtr. SEO również było na zielono i posty po 200+ słów, bo co tam można pisać, skoro na filmwebie również był bardzo ubogi opis. Pisałem własnymi słowami i nie było opcji o kopiowaniu treści. Jedna strona wytrzymała 4 miesiące, a druga padła po tygodniu. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to identyczna obsada aktorska (treść na mojej stronie i innych filmowych). To była jedyna taka sama treść jak na innych stronach. Nie wiem, nie pomogę Ci, bo dla mnie to również jest zagadką. Tutaj nie wchodzą w grę jakieś śmieciowe BL, bo tej nowej domeny specjalnie nie linkowałem nigdzie, a jednak filtr dostała. Może piszesz za bardzo pod przeglądarkę i robota google? Może zbyt duże nasycenie słów kluczowych? Nie mam pojęcia. Wiesz, że w 2016 roku Content is queen. Niestety, nie pomogę. Smile

Chcesz wartościową radę? Nie baw się z próbę zdejmowania filtra, bo to może potrwać nawet do 2-3 miesięcy, a może i google w ogóle tego nie zrobi, bo z takich zagrywek również są znani. Zainwestuj w nową domenę, jeśli uważasz, że Ci się opłaca i gra jest warta świeczki. Smile


RE: Pytanie o filtr - kyniu - 08-10-2016 17:46

tylko nie rób przekierowania ze starej domeny z filtrem bo ci przejdzie na nową.


RE: Pytanie o filtr - GaCeL - 09-10-2016 13:24

A jak sprawdzić czy się dostało filtr?