Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun (/Temat-Pamietnik-zawsze-chcialem-miec-strone-4fun-138808)

Strony: 1 2


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - Znajomy Inwestor - 01-10-2016 13:35

ile zarabiasz na adsense?


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - Szalony - 01-10-2016 14:06

(01-10-2016 13:35)Znajomy Inwestor napisał(a):  ile zarabiasz na adsense?

10-30zł


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - sqmany - 01-10-2016 15:16

Pochodzi z google.. ale może z reklam google'a ;d Bo w końcu nie napisałeś nic o "pozycjonowaniu" strony, ale o "promowaniu" strony! A to kluczowe słowo Wink Widocznie tego dnia gdzie nie było prawie wgl ruchu miałeś reklamę wyłączoną. Dobrze mówię? Z resztą, jak widzę po ruchu z całego roku i ostatnich 30 dni, to widzę także, że stronę zacząłeś promować dopiero równy miesiąc temu, więc ciężko byłoby mi uwierzyć, że masz już taki ruch po pozycjonowaniu w google w przeciągu 30 dni.


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - twardy - 01-10-2016 15:22

Czytac nie potraficie? Napisal, ze mozna pytac o wszystko, jednak nie napisal nigdzie, ze na te pytania odpowie.


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - wilksystemu - 01-10-2016 20:07

(30-09-2016 18:59)Szalony napisał(a):  Witaj pamiętniku : ))
Od dawno marzyłem o własnej stronie www i postanowiłem ostatnio że takową zrobię Wink Od jakiegoś czasu zacząłem działać coś w kierunku promowania jej, a więc od dziś zaczynam ten pamiętnik!!! Pytajcie o co chcecie : -)

1. Co to za strona- chociaż z jakim tematem jest związana.
2. Czy specjalnie stworzona pod AdSense.
3. Gdzie ją promujesz i od czego zaczynałeś.


RE: Pamiętnik (zawsze chciałem mieć stronę) #4fun - Szalony - 02-10-2016 12:40

(01-10-2016 20:07)wilksystemu napisał(a):  
(30-09-2016 18:59)Szalony napisał(a):  Witaj pamiętniku : ))
Od dawno marzyłem o własnej stronie www i postanowiłem ostatnio że takową zrobię Wink Od jakiegoś czasu zacząłem działać coś w kierunku promowania jej, a więc od dziś zaczynam ten pamiętnik!!! Pytajcie o co chcecie : -)

1. Co to za strona- chociaż z jakim tematem jest związana.
2. Czy specjalnie stworzona pod AdSense.
3. Gdzie ją promujesz i od czego zaczynałeś.

1.Strona o tematyce coś ala "wykop.pl"
2. nie specialnie : )
3. promuuje gdzie tylko sie da ; ) posiadam wiele programów oraz sporo zaplecza.

pózniej wrzucę zdjęcie statystyk Smile a tymczasem lece, 5!