Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Darmowe konto? (/Temat-Darmowe-konto-138737)



Darmowe konto? - Akaishi909 - 28-09-2016 21:27

Szukam jakiegoś dobrego konta bankowego, najlepiej darmowego o ile takowe istnieje i z możliwością wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów bez prowizji. Bank PBH oferuje coś takiego. Opłaca się tam i ono faktycznie działa tak jak opisałem? Jest dobre czy polecilibyscie coś innego np z jakimś bonusem? Z góry dzięki za pomoc


RE: Darmowe konto? - rachman - 28-09-2016 22:04

Całkowicie darmowe to smart bank - karta bez konieczności robienia transakcji itd. by była za free. Inne banki zazwyczaj mają warunki jak chcesz w 100% darmo - kwota wydana, wpływy na konto albo ilość transakcji.
BPH - karta nie do końca za free, mają warunki:

Cytat:0 zł za obsługę karty do konta, jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH - w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł

Chyba że inny rodzaj konta gdzieś zauważyłeś.


RE: Darmowe konto? - nitram - 29-09-2016 14:05

Najlepiej jesli to możliwe szukac konta którego oddzial masz w pobliżu


RE: Darmowe konto? - Akaishi909 - 29-09-2016 15:27

Tak też szukam, te które są w mojej okolicy to Spółdzielczy, BGŻ, ING, Getin Noble Bank, WBK, PKO, Pekao, BPH i Alior Bank. W tym PBH jest na nowa opcja lubię to konto, a w PKO słyszałem, że dają coś na start. Mimo wszystko któryś z nich byłby godny polecenia według was?


RE: Darmowe konto? - rachman - 29-09-2016 19:58

Jak chcesz konto by dostać bonusa/kasę czy inną pierdołę to po prostu załóż a swoją drogą załóż konto takie które chcesz nawet bez pierdołek. Nie ma przepisu by mieć tylko 1 konto. Ja miałem kiedyś 8 i wybrałem sobie takie które mi pasują z nich. Z każdego oczywiście kasiorę zgarnąłem ale zostawiłem uczciwie tylko te które spełniły moje oczekiwania Tongue Nie patrz na bonusy i jednocześnie czy są ok. Konto dla bonusa możesz zlikwidować po paru miechach, w czym problem. Konto do użytku szukaj nie patrząc na gadżety. Ma być dobre na Twoje potrzeby a prezenty? Zgarnij wszystkie jak je chcesz bez patrzenia na szczegóły (prócz oczywiście warunków by były za free Wink )...


RE: Darmowe konto? - xchangerx - 11-10-2016 19:37

Polecam całkowicie darmowe konto w smart bank.Dużym atutem konta są przelewy natychmiastowe za 1zł Wink


RE: Darmowe konto? - nitram - 11-10-2016 20:18

PKO, WBK, SMART każdy dobry zależy co potrzebujesz i ile chcesz dostać na start Big Grin