Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 10-10-2016 16:10

@[albercig] Image Smuscher jakis Smile
A co do Javy, to czesto wina szablonów, na odleglosc nie pomoge Smile


[Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DoZoDesign - 10-10-2016 16:10

^up Porównaj wielkość strony Vasakiego a twoja spróbuj zdjęcia w niższej rozdzielczości czy cos Tongue użyj wtyczek podanych we wcześniejszym poście Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Olszi - 10-10-2016 16:15

Super dziennik! Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 10-10-2016 16:21

(10-10-2016 16:10)DoZoDesign napisał(a):  ^up Porównaj wielkość strony Vasakiego a twoja spróbuj zdjęcia w niższej rozdzielczości czy cos Tongue użyj wtyczek podanych we wcześniejszym poście Wink

Juz z nim gadam na GG Tongue

Jezeli sa problemy w tym co robimy na bieżąco, lub cos nie jest jasne to oczywiscie pomagam Smile
Do przodu kroki, nic a nic Big Grin posty wyżej i pandziolowy tyłek Tongue

#edit#
UP, dziękuję @[Olszi] za aprobatę Smile

#edit 2#
Sprawa z AlberciG załatwiona, zrobilismy ręcznie całość. Smile
[Obrazek: e6031d4bcbb44c8891db7f3edb56c2bd.png]

A z cache to juz konfiguracja samego wp-cache Smile

#edit 3#
Na FaniResidentEvil siadlem na chwile do ustawien w wp-cache i udalo sie poprwic lekkko wynik o 0.1s Tongue
[Obrazek: a8276a9f407f411590a82fbffaf480a7.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 10-10-2016 16:34

(10-10-2016 15:57)vasaki napisał(a):  Pomyśl sobie, że kilka takich ponadczasowych nisz wypozycjonowanych w dobry sposób pozwoli nam bez problemu zarabiać te 100zł dziennie.
Jeżeli ktoś chce otrzymać długo trwały efekt to poświęci troche wolnego czasu zamiast grać w CS'a Lol i stworzy sobie stabilne zaplecze zarobkowe.

Wiem dlatego sam też działam w SEO na własną rękę jednak śledzę twoje ruchy Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - albercig - 10-10-2016 17:20

(10-10-2016 16:21)vasaki napisał(a):  
(10-10-2016 16:10)DoZoDesign napisał(a):  ^up Porównaj wielkość strony Vasakiego a twoja spróbuj zdjęcia w niższej rozdzielczości czy cos Tongue użyj wtyczek podanych we wcześniejszym poście Wink

Juz z nim gadam na GG Tongue

Jezeli sa problemy w tym co robimy na bieżąco, lub cos nie jest jasne to oczywiscie pomagam Smile
Do przodu kroki, nic a nic Big Grin posty wyżej i pandziolowy tyłek Tongue

#edit#
UP, dziękuję @[Olszi] za aprobatę Smile

#edit 2#
Sprawa z AlberciG załatwiona, zrobilismy ręcznie całość. Smile
[Obrazek: e6031d4bcbb44c8891db7f3edb56c2bd.png]

A z cache to juz konfiguracja samego wp-cache Smile

#edit 3#
Na FaniResidentEvil siadlem na chwile do ustawien w wp-cache i udalo sie poprwic lekkko wynik o 0.1s Tongue
[Obrazek: a8276a9f407f411590a82fbffaf480a7.png]


Dzięki Wielkie!


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 11-10-2016 11:07

Dzień 9 Smile

Dzisiaj postanowiłem zabrać się za Pinteresta Smile
Po kilkunastu minutach pracy prezentuje się on mniej więcej tak: Resident Evil 7 Biohazard.
[Obrazek: ezNcGey.png]

Miejsca Backlinków do stron social media oraz strony głównej:
[Obrazek: AtlvRfc.png]

Oraz we wpisach:
[Obrazek: cGfGBvA.png]

Nie wiem czy dzisiaj będę coś jeszcze robił, może dodam więcej wpisów na Pinterest i Google+.

#Edit#
Wieczorkiem postanowiłem dodać 2 zdjęcia na demotywatory.
W zródle postu mamy umieszcozny link do naszej strony, teraz co kilka dni będę umieszczał kolejne zdjęcia z linkami do social media które robiłem przez ostatnie kilka dni.
Dla przykładów:
[Obrazek: e461238e249b4ef2a4eeb47eb92ca847.png]





RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - surfer0700 - 12-10-2016 10:55

Dopiero dzisiaj zauważyłem ten temat, przeczytałem cały no i jestem pod wrażeniem.. Big Grin Czekam na większe efekty.
Co dzisiaj będziesz działał?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radmatuszewski - 12-10-2016 23:46

Domena w kolejce do rejestracji ;3 Czekam aż zarejestrują i biorę się do roboty.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Drooshka - 13-10-2016 09:28

@vasaki
Chyba Ci konto na YT i Google Plus zbanowali Sad