Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-10-2016 22:23

W sumie dzisiaj nic wielkiego nie robiłem nie mniej jednak znalazłem chwilę czasu by dodać sam dwa krótkie wpisy.
Co do pytań up, pocałujcie mnie w mój pandziolowy tyłek.
Dziennik a jednocześnie poradnik będzie miał wytłumaczone wszystko w swoim czasie, będzie kompletny ale nie będzie wybiegał specjalnie przed czasem bo ktoś ma takowe wymagania Smile
Dostaje od was masę wiadomości na, które nawet nie mam zamiaru odpowiadać z racji tego że wszystko o co pytacie będzie tutaj zawarte Smile
Dlatego powiadam wam po raz kolejny, wpisy sukcesywnie będą dodawane razem z informacjami nie mniej jednak nie zamierzam odpowiadać na nic co jeszcze nie zostało powiedziane.
Bardzo się cieszę z efektów pracy niektórych osób które podsyłają mi już swoje efekty nie mniej jednak nie będę pisał dwa razy tego samego więc pozostaje wam czekać na to co będzie pisane w dzienniku lub (co niektórzy już robią) zacząć swoje poszukiwania i swoją naukę przez co będziecie kilka kroków przed moimi wpisami.
Dzisiaj dodane posty:
Wymagania do gry Resident Evil VII | Resident Evil 7 PL
Gdzie są Zombie – Nie ma ich wcale

Z tego co możecie zauważyć to pogrubienie słów kluczowych w tekscie czyli w moim wypadku Resident Evil 7.
[Obrazek: 790403cf97d243eeba1521828a1b1b76.png]

Same keywordy (tagi) dobieram pod trochę szerszy obraz nie kierując się tylko na resident evil 7 torrent czy download.
Są to również tagi takie jak resident evil 7 informacje czy resident evil 7 co i jak.
____________________________________________________________________________

Jako, że mam już kilka wpisów postanowiłem przeprowadzić audyt strony i sprawdzić ją pod kątem wyszukiwarek.
Samo dostosowanie jej (tgz. optymalizacja) potrafi z automatu poprawić naszą pozycję w topowych wyszukiwarkach.
Jest wiele narzędzi zarówno do pobrania jak i w wersji online do sprawdzenia naszej strony.
Ja osobiście używam https://www.semtec.pl/audyt-seo-online/{domena} lecz można użyć dowolnego narzędzia które sprawdzi nam całą stronę.
Jeżeli używacie innych, fajnie by było umieścić je tutaj w tym temacie Smile
Po audycie już widzę co mam do poprawy:
[Obrazek: 163f281417ef4b749a777487c5525410.png]

Tagi strony dodałem ręcznie:

[Obrazek: fab400f172f84d8f834ec9f8260954fa.png]

Po drobnych zmianach (i dodaniu ręcznie tagów strony w head szablonu) efekt wygląda następująco:
[Obrazek: f5b19282b67e48d1bb624e9d8183c82e.png]


Po sprawdzeniu dodatkowo na http://seoaudyt.clearsense.pl/ okazało się, że zapomniałem o kilku rzeczach Lol

[Obrazek: 2dfbeb97982d4835b1523316e4226f80.png]

Więc dla rozwiązania problemu z sitemapą zainstalowałem wtyczkę Sitemap Generator (Link)
Dodałem ręcznie plik robots.txt
Oraz podpiąłem się pod google analitics
Dodałem pogrubienie w stopce strony jeżeli chodzi o tytuł strony (a raczej gry ^^)

Efekt jest taki, że do zrobienia zostało:
[Obrazek: fd5d83e505fd4061b43ca2a926043cba.png]

W sumie jedynie ruch na google+ Smile

Jeżeli chodzi o optymalizacje, to na nic wam się zda pozycjonowanie strony poprzez linkowanie,
na nic zdadzą się wam zaplecza jeżeli strona nie będzie dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek!
To naprawdę ważne!
[Obrazek: 39429df4bc3749779fca1c96fe10a6bb.png]

#edit#
Zmieniłem troche tagi:
Kod PHP:
<meta name="keywords" content="resident evil 7, skąd pobrać, do pobrania, torrent, download, polska wersja, warez, biohazard, crack, pobierz," /> 
A jeżeli dziennik uważasz za przydatny to zobacz niżej w moją stopkę Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - przeCinek19 - 09-10-2016 23:07

Sam piszesz wszystkie wpisy? Zarówno na stronie jak i opisy pod zdjęciami? Czy kopiujesz?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-10-2016 23:39

Prosił bym o czytanie wcześniejszych wpisów a następnie zastanowienie się czy warto pisać pytanie na które już jest odpowiedź Smile

Ale odpowiedz brzmi, część z synonimizatorów a część ręcznie, część od copywriterów Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Coristo - 10-10-2016 10:21

Wydaje mi się, że trochę za mało contentu per podstrona.

Czemu nie dodałeś darmowego certa typu Let's Encrypt? Cool


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 10-10-2016 10:52

Tomku kochany, odnośnie contentu to pracujemy caly czas nad tym Smile
A co do certyfikatu, jak sam wiesz strona stoi na wirtualnym hostingu dla stron www a nie na vps Jerk

Dzień 8

Dzisiaj zabrałem się za profil Google+ oraz za optymalizację szybkości działania strony.
Tak więc oficjalny profil Google+
Fani Resident Evil 7 (link)

Obserwuje kilka kanałów spokrewnionych tematycznie
[Obrazek: 9e101db814e34ce3978fcb9a525e581c.png]

Wpisy zawierają względnie wartościową treść, linkują do reszty stron oraz można na kanale znaleźć filmiki z youtube czy link do instagrama w osobnym poście.
[Obrazek: 2733b24b36c84f338b1daa5799bc4e6f.png]

Dodatkowo strona "O mnie" zawiera pełny pakiet informacji i linków.
[Obrazek: f7b766939c524ebfb9bc26b1e78ed5d6.png]

Do poprawy szybkości działania strony na urządzeniach mobilnych użyje WPtouch Mobile Plugin oraz zoptymalizuje WP-Cache.

Efekt (strona google Link)
[Obrazek: de8779ed041a4c589ea886ddf6329533.png]

[Obrazek: 7e2d7f060c4a4228a57dc730cb359c90.png]

Jako, ze audyty wyswietlaly mi znacznie zanizony load time postanowilem sprawdzic szybkosc dzialania strony na https://gtmetrix.com/
Efektem jest wynik ktory mnie w pelni satysfakcjonuje
[Obrazek: 3e18db955972463c80cbdbbcf6ff2642.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 10-10-2016 14:04

Podziwiam Cię, że Ci sie tak chce Smile Szacun kawał konkretnej roboty a i tak do końca do trwa mniej niż połowa Tongue


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 10-10-2016 15:57

Pomyśl sobie, że kilka takich ponadczasowych nisz wypozycjonowanych w dobry sposób pozwoli nam bez problemu zarabiać te 100zł dziennie.
Jeżeli ktoś chce otrzymać długo trwały efekt to poświęci troche wolnego czasu zamiast grać w CS'a Lol i stworzy sobie stabilne zaplecze zarobkowe.
Wiem też, że wytrwają jedynie osoby które są zainteresowane zarabianiem w internecie a nie szybkim hajsem za spam na fb lub okradaniu innych.
Tak rzetelnie wypozycjonowaną stronę (jeżeli będziemy to robić powoli ale dokładnie) ciężko komuś będzie prześcignąć przy wykupowaniu ew. usług seo itp.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - albercig - 10-10-2016 16:04

Mi wyszło znacznie gorzej! Co powinienem poprawić? https://scr.hu/KrAOGa


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 10-10-2016 16:08

(10-10-2016 16:04)albercig napisał(a):  Mi wyszło znacznie gorzej! Co powinienem poprawić? https://scr.hu/KrAOGa

Rownie dobrze mogles wszystko zamazac xD
Przeciez nikt nie jest ci w stanie pomoc z takim czyms bez obejrzenia strony.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - albercig - 10-10-2016 16:09

(10-10-2016 16:08)twardy napisał(a):  
(10-10-2016 16:04)albercig napisał(a):  Mi wyszło znacznie gorzej! Co powinienem poprawić? https://scr.hu/KrAOGa

Rownie dobrze mogles wszystko zamazac xD
Przeciez nikt nie jest ci w stanie pomoc z takim czyms bez obejrzenia strony.

Masz GG?