Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - war43 - 04-10-2016 15:25

Vasaki - mogło mu chodzić o "sieczkę" w tekście na Tumblr, bo wygląda jakby chińczyk próbował pisać po Polsku xD

I przy okazji ponowię swoje pytanie:
Czy filmy na YouTube muszą zawierać unikalną treść, czy raczej są kopiowane z innych kanałów?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 04-10-2016 16:06

(04-10-2016 15:25)war43 napisał(a):  Vasaki - mogło mu chodzić o "sieczkę" w tekście na Tumblr, bo wygląda jakby chińczyk próbował pisać po Polsku xD

I przy okazji ponowię swoje pytanie:
Czy filmy na YouTube muszą zawierać unikalną treść, czy raczej są kopiowane z innych kanałów?

Fakt wkleiłem zdjęcie w którym całośc wygląda okropnie Big Grin
Nie mniej jednak skupiałem się na zagęszczeniu słów kluczowych w tematach Smile
Są one bardzo rozdarte jeżeli chodzi o przekazywanie informacji nie mniej jednak zawierają sporo unikalnych słów :-)
A co do filmików, fajnie by nie były flagowane jako double, nie mniej jednak nie zrobi to ogromnej różnicy Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Lanserek - 04-10-2016 20:57

Dzięki Vasaki za to co robisz. Stworzyłem dwie strony i dodaję teraz na nie posty i chcę kopiować twoje ruchy, ale mam pytanie jeśli chodzi o linkowanie - jeśli mam stronę, a na niej każdy post odnosi się do innej gry to na początku lepiej skupić się i linkować tylko pod jedną frazę np. tą która wydaje mi się najbardziej dochodowa?

p.s. dzieki za pomoc w nagrode zabiore cie na wycieczke pod bankomat i zrobisz taką mine Rolleyes


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Ando - 06-10-2016 20:13

Co tak ucichło? Przerwa w pracy czy wręcz przeciwnie i nawet nie masz czasu napisać posta? Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 06-10-2016 20:43

Specjalnie wybralem nisze na ktora bd mial czas by sie nia zajac Smile
Aktualnie sporo do roboty w zyciu prywatnym Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 07-10-2016 10:06

Nie bardzo kumam z tymi linkami dofollow i nofollow. Jak jest w ogóle tworzyć?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - albercig - 08-10-2016 23:00

Kiedy nowy post Tongue?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radmatuszewski - 08-10-2016 23:13

Vasaki wyżej napisał, że ma sporo roboty w życiu prywatnym. No i że wybrał niszę na którą będzie miał czas. Tak więc jak ogarnie wszystko to pewnie napisze coś.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - wiezaawieza - 09-10-2016 12:14

(07-10-2016 10:06)milosz998 napisał(a):  Nie bardzo kumam z tymi linkami dofollow i nofollow. Jak jest w ogóle tworzyć?

Dokładnie tak samo nie czaję tych ruchów.

Photobucket to reklama, która wyskakuje i jak ktoś kliknie "x" to polubi nasz fanpage czy coś?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Ando - 09-10-2016 12:52

Chłopaki, już wam pokazuję co i jak.
Klik.
Mam nadzieję, że pomogłem.