Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - dazy19 - 24-07-2019 08:49

Nadal aktualny tylko trzeba szukac backlinkow


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - bossos - 03-09-2019 14:17

Metoda chyba nie działa. Testowałem na 2 stronach z małą konkurencją i mało co ruszyło..


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - danoneksss - 03-09-2019 15:20

Potwierdzam - SEO dead. W internecie nie da się zarabiać.


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 21-01-2020 23:18

@[Vasaki] to co pisałeś tutaj, aktualne?
Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - bardock3 - 26-05-2020 23:12

(21-01-2020 23:18)trybulski napisał(a):  @[Vasaki] to co pisałeś tutaj, aktualne?
Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.

tak, jesteśmy! Idea


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - muniek11 - 27-05-2020 07:06

Jesteśmy Wink


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 27-05-2020 09:30

Jesteśmy, jesteśmy. To napisał @[Vasaki]

zapomniałem oznaczyć jako cytat:
" Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie. "


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - yolo89 - 29-05-2020 21:38

Jasne Big Grin


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 30-05-2020 01:52

Każdy o zdrowych zmysłach jest Big Grin


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 14-12-2020 10:28

Tak sobie pomyślałem, że nie ma co tworzyć nowego tematu jeżeli ten jest na tyle już subskrybowany iż więcej osób będzie sprawdzać ten Smile

Bardziej dziennik niż poradnik aktualnie z tego będzie ale lecimy Smile

Jako, że dzisiaj sobota i niezbyt długo jestem dzisiaj w pracy to i działań mało.
Na dzisiaj poszła dalsza optymalizacja strony pod wyszukiwarki, podłączenie strony do zewnętrznej wyszukiwarki linków, zablokowanie robotów ahrefs, moz i majestic.
Dodałem też jeden mocny link na rozpoczęcie procesu linkowania, tak by treści, które będę wrzucał na stronę w późniejszym czasie indexowały się na bieżąco.

Bezpośredni link z witryny z bardzo wysokim trustem dofollow spamcore 1%
[Obrazek: 5f6AT0d.png]

Link forumowy spamcore 1% - nofollow
[Obrazek: XqC2Jqa.png]

Stworzyłem dodatkowo liste keywordów do artykułów na stronę pod long tail, łączna ilość wyszukiwań z ogonem oscyluje między 39-41 tyś miesięcznie.

Rozpisałem dzisiaj nowy link w GetPaid, poodpowiadałem na wiadomości i przygotowałem wstępną kampanię w GSA na podlinkowanie social mediów związanych z target site.
Na przyszły tydzień planuję stworzyć już pod nią social media (niedziela to czas odpoczynku), i po zaktualizowaniu list (niestety komputer w pracy padł, a tam miałem wszystkie materiały) rozpocznę proces linkowania.

Przy okazji, zoptymalizowałem trochę bardziej automat contentowy, który mam jako strona pokazowa dla refów tak by była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek.
Klasyfikacja pagespeed 86/91.
Na ten moment starczy Smile

Ruch na jednej ze stron powoli zaczyna się zbierać.
[Obrazek: qYoKxTl.png]