Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 17-03-2018 22:06

Na razie ciągne etat.
Dodatkowo postanowiłem reanimować stronę z torrentami, z pozycją około 10k wpisów Smile
Zrobilem update contentu i aktualizowanie tresci na bieżąco.
Dodatkowo lekkie podlinkowanie z profili.
Prawdopodobnie jutro poleci kilka autosharow na socialmedia i zapleczowe blogi ktore bd dzialac na zasadzie short-contentu docelowego bloga.
Calosc zostanie podlinkowana i posharowana w social mediach.


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Hoolig4n - 18-03-2018 00:07

@[Vasaki] ponawiam prośbę żebyś zerknął na GG. Pisałem do Ciebie kilka dni temu, ale rozumiem, że możesz nie mieć czasu, wolę zapytać (XD). Nie mogę sobie poradzić z kilkoma błędami, które wypluł PageSpeed Insights Tongue


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 18-03-2018 01:31

Nie odpowiadam nawet na wiadomości typu:
- Jesteś?
- Masz chwilę?
- Masz czas?
- Hallo
- HEJ!

itp. Big Grin

Poza tym. czasami kobieta używa mojego PC i wyłącza wiadomości, które się pokazują więc warto ew. ponowić.

^^


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - buloniasty - 18-03-2018 13:29

ogólnie dobry poradnik nie ma co gadać tylko działać ^^


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - asiorek - 14-08-2018 13:27

@[Vasaki] I jak, będziesz robił ten drugi dziennik ? ;p


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - EfectiveWork - 14-08-2018 13:49

Już kiedyś się wypowiadał że nie da rady.


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 14-08-2018 14:17

(14-08-2018 13:49)EfectiveWork napisał(a):  Już kiedyś się wypowiadał że nie da rady.

Dołączyłeś kilka dni temu do zc, a wiesz o czym pisał vasaki kilka miesięcy temu. Czyżby czyjeś multiBig Grin?


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - asiorek - 14-08-2018 14:33

Radek, może wcześniej czytał tyko forum ;p


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - EfectiveWork - 14-08-2018 14:47

@[radek0389] Widzę kolega czujny pod każdym względem xd ale masz pecha bo baaardzo często czytałem to forum, ba nawet testowałem owy tutorial, który pierwszy raz pomógł mi wypozycjonować mój serwis Smile Ale poluj dalej, może w końcu kogoś ustrzelisz a z pewnością kogoś "nowego" bo takich tutaj na forum nie brakuję Smile

@[asiorek] Strzał w dziesiątkę Tongue


RE: [Dziennik/Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 14-08-2018 14:54

@[EfectiveWork] nie czuję potrzeby ani frajdy z jakichś "polowań" Smile. Zwyczajnie twoja aktywność na forum pasuje pod osobę, która już urzędowała na forum pod innym płaszczem. A skoro jest tak jak mówisz, to luzikBig Grin. No offence.

No i koniec offtopu.