Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 27-01-2018 16:35

Ostatnio poszukiwałem Pingera do swoich blogów.

Proponuję wykonać to następująco:
1. Kopiujemy link do danego tematu + wszystkie tagowane podstorny np. FaniResidentEvil.pl/tag/ResidentEvilDownload/ itp.
2. Skracamy przez serwisy bit.ly oraz goo.gl
3. Skrócone linki oraz te oryginalne wrzucamy do pingowania.
Kod PHP:
https://www.prepostseo.com/ping-multiple-urls-online 

Całkiem efektywna metoda indexowania linków.

Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.

#edit#
Co wy na to by przenieść to do działu z poradnikami?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 27-01-2018 16:45






RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Zasiu - 27-01-2018 16:47

(27-01-2018 16:35)Vasaki napisał(a):  Ostatnio poszukiwałem Pingera do swoich blogów.

Proponuję wykonać to następująco:
1. Kopiujemy link do danego tematu + wszystkie tagowane podstorny np. FaniResidentEvil.pl/tag/ResidentEvilDownload/ itp.
2. Skracamy przez serwisy bit.ly oraz goo.gl
3. Skrócone linki oraz te oryginalne wrzucamy do pingowania.
Kod PHP:
https://www.prepostseo.com/ping-multiple-urls-online 

Całkiem efektywna metoda indexowania linków.

Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.

#edit#
Co wy na to by przenieść to do działu z poradnikami?
Jestem zaWink

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 27-01-2018 16:50

Jak najbardziej popieram zamysł @[Vasaki]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Mikey - 27-01-2018 16:51

Jak najbardziej na NIE. Na SB uargumentowałem delikatnie.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - patryk0407 - 27-01-2018 17:22

jestem za, dawaj dawaj! Huh


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Mikey - 27-01-2018 17:25

(27-01-2018 16:35)Vasaki napisał(a):  Ostatnio poszukiwałem Pingera do swoich blogów.

Proponuję wykonać to następująco:
1. Kopiujemy link do danego tematu + wszystkie tagowane podstorny np. FaniResidentEvil.pl/tag/ResidentEvilDownload/ itp.
2. Skracamy przez serwisy bit.ly oraz goo.gl
3. Skrócone linki oraz te oryginalne wrzucamy do pingowania.
Kod PHP:
https://www.prepostseo.com/ping-multiple-urls-online 

Całkiem efektywna metoda indexowania linków.

Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.

#edit#
Co wy na to by przenieść to do działu z poradnikami?

Dlaczego tylko te dwa serwisy do skracania? Co myślisz o skracaniu w większej ilości serwisów i wrzucaniu większej ilości? Pytam z ciekawości...


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - krzysiek349 - 27-01-2018 17:27

Byłby super taki poradnik! Mam do za indeksowania 28k linków, podstron lol xd


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - broofie - 28-01-2018 11:27

Czy jest duza przepasc w pozycjonowaniu strony na bloggerze a wlasnej z podpietym wordpressem?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - mix124 - 02-02-2018 00:02

Jak to na końcu zostało zmonetyzowane, lub w jaki sposób można było zmonetyzować?