Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - master4 - 16-02-2017 19:45

Zapytam tutaj a jak to jest z profilami/backlinkami. Dodaję link do strony,pinguję .Sprawdzam na stronie http://www.backlinkwatch.com , po 3 dniach nie ma,a w search console pokazuje mi 1. Skorzystać z innego narzędzie? Czy czekać aż google to wszystko sobie poukłada,zaindexuje ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kornik36 - 21-02-2017 00:18

"DZIENNIK" jest mega (mega to mało powiedziane) o ile można nazwać go dziennikiem. Big Grin Dziękuję mocno i szczerze! Oczywiście motywacja jest!
Już kilka dni go przeglądam i staram się w PEŁNI go zrozumieć aby mój każdy krok był w 100% poprawny. Smile
Mam pytania, każdemu kto pomoże rozwiać wątpliwości, serdecznie dziękuję. Smile

(24-10-2016 18:58)paweuq napisał(a):  To ile masz procent linków EM? Bo na wielu blogach piszą, żeby nie przekraczać 10%
Co to znaczy "link EM"?

(12-11-2016 21:46)vasaki napisał(a):  Usuneli po czyims zgloszeniu (pewnie stąd)
Tak dla zainteresowanych.
Podpialem 7 podlinkowanych domen pod inna tematyke na redict 301 (podlinkowana domena przekierowywuje na main site faniresidnetevil.pl)
Sprawdzimy czy cos to da (taki tescik XD)
[Obrazek: 74c2b23e81f14c14bed9a701e2ce0ff8.png]
O co tutaj chodzi z tym podpięciem 7 podlinkowanych domen pod inna tematyke na redict 301? Czy chodzi o to że masz domenę "xyz.pl" i jak ktoś wejdzie na tą stronę to przejdzie do strony "faniresidnetevil.pl" i tak analogicznie 7 domen? Jeśli tak to czy to dużo daje? Big Grin

(27-12-2016 22:56)vasaki napisał(a):  @[frjeux] linki zwrotne z for itp.
Ping - sprawdzenie
W skrócie prosimy danego robota (strony) by sprawdzil polaczenie z dana strona (tym samym zauwazyl nasz link)
O ile dobrze rozumiem dzialanie Big Grin


@[Bartezx1997] Nisze juz mam, wiec po nowym roku ruszymy Smile
Ruch celowany pod mobi ^^

@[Mecenas] Dzięki Big Grin

@[bartek9330] tak, prywatny profil Big Grin
Chodzi tutaj o te pingowanie, bo nie do końca to zrozumiałem. Jak poprosić danego robota (strony) by sprawdził połączenie z daną stroną (zauważył nasz link)?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - churel - 21-02-2017 01:34

(21-02-2017 00:18)kornik36 napisał(a):  "DZIENNIK" jest mega (mega to mało powiedziane) o ile można nazwać go dziennikiem. Big Grin Dziękuję mocno i szczerze! Oczywiście motywacja jest!
Już kilka dni go przeglądam i staram się w PEŁNI go zrozumieć aby mój każdy krok był w 100% poprawny. Smile
Mam pytania, każdemu kto pomoże rozwiać wątpliwości, serdecznie dziękuję. Smile

(24-10-2016 18:58)paweuq napisał(a):  To ile masz procent linków EM? Bo na wielu blogach piszą, żeby nie przekraczać 10%
Co to znaczy "link EM"?

(12-11-2016 21:46)vasaki napisał(a):  Usuneli po czyims zgloszeniu (pewnie stąd)
Tak dla zainteresowanych.
Podpialem 7 podlinkowanych domen pod inna tematyke na redict 301 (podlinkowana domena przekierowywuje na main site faniresidnetevil.pl)
Sprawdzimy czy cos to da (taki tescik XD)
[Obrazek: 74c2b23e81f14c14bed9a701e2ce0ff8.png]
O co tutaj chodzi z tym podpięciem 7 podlinkowanych domen pod inna tematyke na redict 301? Czy chodzi o to że masz domenę "xyz.pl" i jak ktoś wejdzie na tą stronę to przejdzie do strony "faniresidnetevil.pl" i tak analogicznie 7 domen? Jeśli tak to czy to dużo daje? Big Grin

(27-12-2016 22:56)vasaki napisał(a):  @[frjeux] linki zwrotne z for itp.
Ping - sprawdzenie
W skrócie prosimy danego robota (strony) by sprawdzil polaczenie z dana strona (tym samym zauwazyl nasz link)
O ile dobrze rozumiem dzialanie Big Grin


@[Bartezx1997] Nisze juz mam, wiec po nowym roku ruszymy Smile
Ruch celowany pod mobi ^^

@[Mecenas] Dzięki Big Grin

@[bartek9330] tak, prywatny profil Big Grin
Chodzi tutaj o te pingowanie, bo nie do końca to zrozumiałem. Jak poprosić danego robota (strony) by sprawdził połączenie z daną stroną (zauważył nasz link)?
EM- Exact-match Dokładny anchor na słowo kluczowe np. pozycjonujesz stronę na frazę zarabiam to link EM wyglada tak zarabiam

Pingowanie słabo działa podlinkuj wpisy albo wrzuć do jakiegoś indeksera



Dodam od siebie, że jeżeli ktoś promuję jedną niszę i chce mieć lepsze efekty a posiada tylko LP, że na indeksie siedzi pobieranie to lepiej użyć EMD tylko wtedy trzeba rozważnie linkować Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Bazor - 21-02-2017 23:43

Możesz rozwinąć? Big Grin bo ja aktualnie mam landing Page o tematyce aplikacji mobilnej i niestety nie ma strona swojej site mapy jeśli dobrze to rozumiem.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - WhiteNigga - 22-02-2017 19:38

(21-02-2017 23:43)Bazor napisał(a):  Możesz rozwinąć? Big Grin bo ja aktualnie mam landing Page o tematyce aplikacji mobilnej i niestety nie ma strona swojej site mapy jeśli dobrze to rozumiem.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Mapa raczej nie potrzebna do landingpage z jedną stroną.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 23-02-2017 01:32

@[WhiteNigga] Dla google robotow, sama jej obecnosc jest na +

Niektore firmy nawet nie zajmuja sie niezoptymalizowanymi stronami Smile)

A zrobienie sitemapy to 10 sekund Big Grin

Google -> sitemap generator online Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kornik36 - 23-02-2017 17:30

Mam 3 pytanka:

1. Czy strona może być już widoczna od samego początku w internecie bo pamiętam że jak vasaki rozpoczynał projekt to strona była niewidoczna (tak pisali niektórzy użytkownicy) a robił inne rzeczy. Dopiero po jakimś czasie ustawił na widoczną. Więc nie wiem czy to miało jakiś wpływ? Czy to był jakiś celowy zabieg do którego też mamy się stosować i włączyć stronę wtedy kiedy on to zrobił w dzienniku? Wink

2.
(12-01-2017 10:26)vasaki napisał(a):  Kilku stron + dodatkowego linkowania redictami + skracaczami (50-60 na link wystarcza)
Co to znaczy że używasz do indeksacji "Kilku stron + dodatkowego linkowania redictami + skracaczami (50-60 na link wystarcza)".
Ktoś Mi wyjaśni tak krok po kroku, jak to rozumieć?

3.
(27-12-2016 22:56)vasaki napisał(a):  @[frjeux] linki zwrotne z for itp.
Ping - sprawdzenie
W skrócie prosimy danego robota (strony) by sprawdzil polaczenie z dana strona (tym samym zauwazyl nasz link)
O ile dobrze rozumiem dzialanie Big Grin
Już o to pytałem ale do końca nie otrzymałem odp. Więc może ktoś napisze krok po kroczku, jak poprosić robota danej strony aby sprawdził połączenie z daną stroną (czyli zauważył nasz link u siebie)?

Z góry dziękuję bardzo za cierpliwość i pomoc. Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - rumcajs2000 - 27-02-2017 22:20

Pełen szacun za udostępnioną wiedze,
ciekaw jestem ile czasu zajeło Ci dopracowanie takiej formy w SEO.
Ja na razie jestem na etape instalacji WordPressaSmile
Masz dużą wiedze i dużo mogę się od ciebie nauczyć.
PozdrawiamSmile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kros22 - 19-03-2017 05:13

Konkretny temat, powodzenia Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - rcielak - 26-03-2017 20:09

http://www.wykop.pl/link/3667097/youtuber-z-1-5mln-zasiegiem-reklamuje-oszustwo-i-wyludzenie/

Odpowiedz Youtubera
http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_wM7vbpWjV4ve3H3Z13HEd4WoFosRjTpV.jpg

Gratuluje pomyslu, mam nadzieje, ze hajs sie zgadzaSmile