Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kamilwegrzynski - 31-01-2017 01:22

Ja te wszystkie kroki w tym poradniku opisane myśle, że zrobie w 3dni moge zaczać pozycjonować tydzien przed premiera np. jakiejs gry, czy lepiej właśnie tak wcześnie jak Ty o 2-3 miesiace...wiesz o co chodzi... ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Lerum - 31-01-2017 01:38

(31-01-2017 01:22)kamilwegrzynski napisał(a):  Ja te wszystkie kroki w tym poradniku opisane myśle, że zrobie w 3dni moge zaczać pozycjonować tydzien przed premiera np. jakiejs gry, czy lepiej właśnie tak wcześnie jak Ty o 2-3 miesiace...wiesz o co chodzi... ?

To nie jest tak, że jak zrobisz wszystko w 3 dni, to w tydzień będziesz top 1 Smile Kluczem jest tutaj raczej cierpliwość, "nie od razu topki uzyskano". Daj sobie co najmniej miesiąc czasu, żeby te pozycje były jako tako stabilne. Kilka postów wcześniej poruszony był temat czasu na wypozycjonowanie


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kamilwegrzynski - 31-01-2017 02:37

Musze przeczytać cały temat Big Grin

Czyli najlepiej zrobić tak z kilkomi niszami na raz i wtedy czekać... Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - dulczas - 31-01-2017 15:58

(30-01-2017 17:39)dulczas napisał(a):  Mam jeszcze trzy ostatnie pytania.

1) Warto za nisze obrać film, czy raczej średnio z profitem z takiej niszy?
2) Jak to możliwe, że kiedyś zrobiłem stronkę (jakieś 5-6 miesięcy temu) nigdy jej nie pozycjonowałem, jedynie wpisy żeby były ok pod seo yoast i pod niektórymi keywordami jest nawet na 5 miejscu w google a wpisy zostawiałem jedynie samym sobie? Warto taką stronkę teraz pozycjonować? Mam na niej ok. 130 wpisów pod różną tematykę, programy, hacki, filmy itd.
3) Jeśli warto to ja się za to zabrać, tematyka strony jest bardzo różna, wiec tylko link do strony głównej?
4) Linkować strone codziennie czy co np 2-3 dni po 10-15 linków.

Vasaki, odpowiesz?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - frjeux - 03-02-2017 21:11

Witam wszystkich.

Na samym początku napiszę to co większość że ten dziennik jest mistrzostwem świata. Autor wykonał kawał wspaniałej pracy i nawet taki laik z pozycjonowania jakim jestem ja, zaczyna łapać schematy oraz system działania w tym kierunku. Jeszcze raz wielkie dzięki VASAKI.

Jednak mam pytanie, które już tutaj się przewijało, ale z tego co widziałem to paru użytkowników rzuciło tutaj parę pomysłów i rozwiązań a mi chodzi o dłuższą i ścisłą odpowiedz w tej kategorii. A więc moje pytanie jest następujące:

Ten dziennik świetnie pokazuje pozycjonowanie jednej niszy, ale co w przypadku gdy prowadzę multibloga powiedzmy z hackami. W jaki sposób dokładnie mam wtedy działać ? Jak działać i jaki system dokładnie trzeba przyjąć i realizować aby nie popełnić błędu ? Prosiłbym o wypowiedz osoby doświadczonej, która dokładnie zna rozwiązanie i będzie potrafiła to w prosty sposób ale dokładny wytłumaczyć pozycjonowanie multibloga.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - przeCinek19 - 03-02-2017 22:32

(03-02-2017 21:11)frjeux napisał(a):  Witam wszystkich.

Na samym początku napiszę to co większość że ten dziennik jest mistrzostwem świata. Autor wykonał kawał wspaniałej pracy i nawet taki laik z pozycjonowania jakim jestem ja, zaczyna łapać schematy oraz system działania w tym kierunku. Jeszcze raz wielkie dzięki VASAKI.

Jednak mam pytanie, które już tutaj się przewijało, ale z tego co widziałem to paru użytkowników rzuciło tutaj parę pomysłów i rozwiązań a mi chodzi o dłuższą i ścisłą odpowiedz w tej kategorii. A więc moje pytanie jest następujące:

Ten dziennik świetnie pokazuje pozycjonowanie jednej niszy, ale co w przypadku gdy prowadzę multibloga powiedzmy z hackami. W jaki sposób dokładnie mam wtedy działać ? Jak działać i jaki system dokładnie trzeba przyjąć i realizować aby nie popełnić błędu ? Prosiłbym o wypowiedz osoby doświadczonej, która dokładnie zna rozwiązanie i będzie potrafiła to w prosty sposób ale dokładny wytłumaczyć pozycjonowanie multibloga.

Sprobuj najpierw wybic jedna nisze a potem kolejna na tej samej stonce i tak dalej Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - fusek - 03-02-2017 22:43

Twn temat powinien byc podpiety w diale poradniki Wink dzis troche pokorzystalem z wiedzy Vasakiego. Ale pojawily sie problemy juz na samym poczatku.
Na photobucket wrzucac moga tylko konta premium? Czy w jakis specjalny sposob zweryfikowane?

Na imgur jak dodawalem po opisie linki to sie rozjezdzaly tzn dodaje domena.com.pl
A po zapisie pojawia mi sie jako domena . com . pl
Ktos cos?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - frjeux - 04-02-2017 12:17

Czyli waszym zdaniem na multiblogu muszę każdą niszę tak samo traktować i za każdym razem ten sam proces przejść co Vasaki pokazuję ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radmatuszewski - 04-02-2017 12:33

(03-02-2017 22:43)fusek napisał(a):  Twn temat powinien byc podpiety w diale poradniki Wink dzis troche pokorzystalem z wiedzy Vasakiego. Ale pojawily sie problemy juz na samym poczatku.
Na photobucket wrzucac moga tylko konta premium? Czy w jakis specjalny sposob zweryfikowane?

Na imgur jak dodawalem po opisie linki to sie rozjezdzaly tzn dodaje domena.com.pl
A po zapisie pojawia mi sie jako domena . com . pl
Ktos cos?
Na Imgur można wrzucać linki tylko w opisie albumu (jeśli się nie mylę)

Na photobucket może zdjęcia wrzucać każdy, musiałeś coś źle zrobić. Chyba, że się coś pozmieniało, ale w poniedziałek lub wtorek sam tam zdjęcia wrzucałem.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Hitch - 06-02-2017 06:53

Poradnik na 5+, filmy na youtube są na 1 miejscu w wyszukiwarce, w google na 2-4 ;] Pozdro, miejmy nadzieję, że z resztą pójdzie równie lekko.

PS: Czy to nie dziwne, że w dzień kiedy zamieściłem content na stronie weszło więcej ludzi z ameryki niż z Polski? xDLolLol