Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - BuySellProfit - 11-01-2017 15:45

(11-01-2017 15:29)SurpriseYT napisał(a):  
(11-01-2017 13:56)BuySellProfit napisał(a):  
(11-01-2017 12:38)radmatuszewski napisał(a):  
(04-01-2017 10:11)ScroX napisał(a):  @[BuySellProfit] po jakim czasie zaczęły Ci się pozycjonować słowa kluczowe ? Bo zastanawiam kiedy u mnie zacznie się coś ruszać. Big Grin

U mnie po ok. 2 dniach. Najpierw miałem spadek keywordów a później wszystkie w górę poszły. Jeden poszedł w górę o 168 pozycji xD

U mnie mniej więcej też tak po 2 dniach.

[Obrazek: pozycja.png]

Po dwóch dniach roboty masz takie wyniki?

Te wyniki akurat są po tygodniu/dwóch.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 11-01-2017 17:50

Nie ma to jak opisac calosc od a do z.... a pozniej dostawac mase wiadomosci na pw i na GG z pytaniami na ktore byly odpowiedzi w wątku w okreslonym dniu....

Ehh.....


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radmatuszewski - 11-01-2017 17:58

(11-01-2017 17:50)vasaki napisał(a):  Nie ma to jak opisac calosc od a do z.... a pozniej dostawac mase wiadomosci na pw i na GG z pytaniami na ktore byly odpowiedzi w wątku w okreslonym dniu....

Ehh.....

Musi ci się automatycznie odechciewać.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DonColone - 11-01-2017 19:10

Tydzień temu założony blog, zaindeksowany przez google, keywordy wrzucone do serpa a do dziś serp nie wyświetla mi pozycji przy nich. W ręcznym monitorze pozycje mi pokazuje a tam nie. Co może być przyczyną?

Wysłane z mojego Elegance_5_0


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 11-01-2017 19:37

@[DonColone] Wszystko zalezy jaki monitor, niektóre zczytuja dopiero pow. okreslonej pozycji np. serpyou Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kukiz87 - 11-01-2017 22:43

Vasaki powiedz mi jedną rzecz , linkuje na forach według Twoich sposobów , i cześć linków pokazuje mi się w search console , a duża część niestety nie , a minęło już z miesiąc czasu jak zacząłem linkować , mowie o linkach w profilu oraz anchorach w sygnaturkach , czy jeżeli nie widzę większej ilości linków w search console tzn ze praca poszła na marne ? i nic mi to nie da ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 12-01-2017 08:30

jak masz liste linkow ktorych ci nie zaindexowalo to napisz do mnie na gg Smile
Wrzuce ci je do indexacji wieczorkiem ^^


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 12-01-2017 10:04

@[vasaki] Czego używasz do indeksacji linków?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 12-01-2017 10:26

Kilku stron + dodatkowego linkowania redictami + skracaczami (50-60 na link wystarcza)


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Dadinho - 12-01-2017 11:56

Vasaki, mam ten sam problem, minęło trochę czasu od mojego linkowania i pokazuję mi tylko 4 linki. Mógłbyś mniej więcej opisać jak przebiega proces indexacji u Ciebie?