Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 02-01-2017 13:16

@[Chada] u mnie nieznacznie, sporo spamlinków zostało z przekierowania tych smiesznych domenek Smile

A co do tego drugiego pytania, to po prostu dobrze zaindexowac linki zwrotne Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - BuySellProfit - 02-01-2017 20:42

Zachęciłeś mnie, wymyśliłem niszę i już zaczynam! Huh


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Dante_/ - 03-01-2017 18:35

Już od 2 dni przeglądam google adwords i nisza znaleziona, jak dla mnie popularna i jakaś konkurencja jest, ale według wujka google niska konkurencja Big Grin.

@[vasaki]
Tak wgl jak na dzień dzisiejszy wygląda u Ciebie sprawa z wyświetleniami Twojej strony na dzień/miesiąc?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - BuySellProfit - 03-01-2017 19:29

Dziękuję za poradnik w formie dziennika HeartHuh
[Obrazek: zarab.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - ScroX - 04-01-2017 10:11

@[BuySellProfit] po jakim czasie zaczęły Ci się pozycjonować słowa kluczowe ? Bo zastanawiam kiedy u mnie zacznie się coś ruszać. Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Takahari - 06-01-2017 02:22

Szacun dla ciebie Vassaki bo naprawdę wielu użytkownikom pomogłeś jak i również mnie, o kilku rzeczach w wybijaniu strony na wcześniejszym czy późniejszym etapie nie wiedziałem ale dzięki twojemu poradnikowi zrobiłem. Także jeszcze raz wielkie dzięki i liczę że coś dorzucisz ekstra aby jeszcze bardziej polepszyć wyniki własne jak i użytkowników odwiedzających ten Tutorial/Dziennik Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - war43 - 11-01-2017 12:01

@[vasaki]

Pytania odnośnie artykułów.

Czy takie działanie zapewni mi artykuły na cały okres pozycjonowania?

Opcja 1.
1. Kopiuję np. 10 artykułów na dany temat z różnych newsów itp.
2. Przepuszczam wszystkie przez spinner od Manderigon'a ( http://manderigon.pl/projects/spinner/ )
3. Dodatkowo spinnuje je w formie {Zepinnowany Art. 1 | Zespinnowany Art. 2} itd.

Opcja 2.
1. Kopiuję np. 10 artykułów na dany temat z różnych newsów itp.
2. Ręcznie dodaję synonimy do Spintax'a tak, aby każdy artykuł wyglądał logicznie.
3. Dodatkowo spinnuje je w formie {Zepinnowany Art. 1 | Zespinnowany Art. 2} itd.
(artykuły będą czytelne dla człowieka, nie będzie w nich takiej 'sieczki', ale za to synonimów będzie znacznie mniej)


Takowe artykuły oczywiście miałyby się znaleźć we wszystkich Social Media + Blogach.
Na stronę docelową wrzucałbym wyłącznie wysokiej jakości artykuły pisane ręcznie.


Takie coś przejdzie?
A może jakiś inny sposób, żeby wszystko przygotować pierwszego dnia, ograniczając przy tym późniejszą pracę do "Załóż konto -> Zespinnuj Tekst -> Wklej Tekst -> Powtórz".


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radmatuszewski - 11-01-2017 12:38

(04-01-2017 10:11)ScroX napisał(a):  @[BuySellProfit] po jakim czasie zaczęły Ci się pozycjonować słowa kluczowe ? Bo zastanawiam kiedy u mnie zacznie się coś ruszać. Big Grin

U mnie po ok. 2 dniach. Najpierw miałem spadek keywordów a później wszystkie w górę poszły. Jeden poszedł w górę o 168 pozycji xD


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - BuySellProfit - 11-01-2017 13:56

(11-01-2017 12:38)radmatuszewski napisał(a):  
(04-01-2017 10:11)ScroX napisał(a):  @[BuySellProfit] po jakim czasie zaczęły Ci się pozycjonować słowa kluczowe ? Bo zastanawiam kiedy u mnie zacznie się coś ruszać. Big Grin

U mnie po ok. 2 dniach. Najpierw miałem spadek keywordów a później wszystkie w górę poszły. Jeden poszedł w górę o 168 pozycji xD

U mnie mniej więcej też tak po 2 dniach.

[Obrazek: pozycja.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - SurpriseYT - 11-01-2017 15:29

(11-01-2017 13:56)BuySellProfit napisał(a):  
(11-01-2017 12:38)radmatuszewski napisał(a):  
(04-01-2017 10:11)ScroX napisał(a):  @[BuySellProfit] po jakim czasie zaczęły Ci się pozycjonować słowa kluczowe ? Bo zastanawiam kiedy u mnie zacznie się coś ruszać. Big Grin

U mnie po ok. 2 dniach. Najpierw miałem spadek keywordów a później wszystkie w górę poszły. Jeden poszedł w górę o 168 pozycji xD

U mnie mniej więcej też tak po 2 dniach.

[Obrazek: pozycja.png]

Po dwóch dniach roboty masz takie wyniki?