Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



[Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Lerum - 20-12-2016 20:28

Również jestem bardzo zainteresowany takim tutorialem z wybijaniem strony pod International, pod CPA! Będziesz miał u mnie reputa za wpis z każdym kolejnym dniem Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 22-12-2016 09:32

@[vasaki]

Jestem ZA. Jestem i będę wdzięczny za okazaną w ten sposób pomoc.

Cytat: P.S. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że jeżeli wyrazicie taką chęć to mogę zredagować podobny temat tym razem z wybijaniem strony pod intenational strikta pod sieci CPA.



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - bartek9330 - 22-12-2016 22:27

Vasaki w jaki sposób zrobiłeś stronę google plus? Jest to normalny profil tzn tak jakby prywatny tylko zmieniłeś nazwę? Jak dodałeś sobie ten "Wstęp" oraz linki?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - frjeux - 27-12-2016 12:55

Wszystko naprawdę świetnie opisane Wink

Tylko mam dylemat odnośnie pingowania ponieważ w tym dzienniku nie został ten schemat dokładnie opisany. Czy naszym zadaniem jest pingowanie? A jeżeli tak to kiedy i gdzie mamy to robić?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Mecenas - 27-12-2016 12:59

Dziękuje Ci za poradnik, bardzo wiele wiedzy z niego uzyskałem. Świetna robota!


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - frjeux - 27-12-2016 13:24

Jakbyś mógł to odpowiedz na moje pytanie Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Bartezx1997 - 27-12-2016 18:02

Cytat:P.S. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że jeżeli wyrazicie taką chęć to mogę zredagować podobny temat tym razem z wybijaniem strony pod intenational strikta pod sieci CPA.


HeartHeartHeart


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 27-12-2016 22:56

@[frjeux] linki zwrotne z for itp.
Ping - sprawdzenie
W skrócie prosimy danego robota (strony) by sprawdzil polaczenie z dana strona (tym samym zauwazyl nasz link)
O ile dobrze rozumiem dzialanie Big Grin


@[Bartezx1997] Nisze juz mam, wiec po nowym roku ruszymy Smile
Ruch celowany pod mobi ^^

@[Mecenas] Dzięki Big Grin

@[bartek9330] tak, prywatny profil Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 28-12-2016 15:08

2000lat i to chyba bedzie najlepszy wyslannik Jezusa...


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - frjeux - 28-12-2016 16:10

Czekam również na poradnik odnośnie pozycjonowania serwisu zagranicznego Wink