Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 02-12-2016 22:44

Film też ladnie się wybił:
[Obrazek: tCdXfEC.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Nymeb - 02-12-2016 23:44

Mam takie pytanko - czym różni się backlinkowanie całej strony od backlinkowania danego postu/artykułu? Jeżeli linkujemy całą stronę to 'moc' jakoś rozchodzi się po wszystkich keywordach,a jak dany post/artykuł to te keywordy,które są w nim zawarte? Nie wiem czy ma sens to co napisałem,ale mam nadzieję że tak Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - rozekrr - 03-12-2016 08:02

Spójrz chociażby na to jakich keywordów użył vasaki wyżej i że podał do nich bezpośrednio stronę na blogu. Czyli Backlingujemy bezpośrednio pod dane słowo kluczowe podstronę.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 04-12-2016 15:10

Z jakiej sieci pochodzi link na twojej stronie?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - selfie - 04-12-2016 15:47

(04-12-2016 15:10)trybulski napisał(a):  Z jakiej sieci pochodzi link na twojej stronie?

Treepay


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 04-12-2016 16:08

@[trybulski] Tak jak pisze Selfie, jest to siec TreePay, aktualnie jest to program ktory jest wbudowany.
Nie mniej jednak jak w koncu siade to wysle do supportu informacje by zrobic specjalnie pod to LandingPage Smile

Serwis zostal wybrany bo ma kod FREE xD i tylko dlatego Big Grin

Będę jutro w pracy to mozliwe ze podlinkuje z kilku miejsc główne tematy, przez co ich pozycja bardziej się wyróżni.
Efektem tego będzie to iż w top 1 nie pojawi się /tag/Keyword tylko konkretny temat. Smile
Zresztą wszystko wam rozrysuje Tongue Nie ma co wyprzedzać faktów.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - trybulski - 04-12-2016 16:45

@[vasaki] @[selfie] super - serdecznie dziękuję za wyjaśnienia Smile



mam pytanie "nowbie" - co to jest kod free?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Koja - 04-12-2016 17:10

(04-12-2016 16:45)trybulski napisał(a):  @[vasaki] @[selfie] super - serdecznie dziękuję za wyjaśnienia Smile



mam pytanie "nowbie" - co to jest kod free?


Wysyłasz sms o treści free na podany numer. Przez to ludzie myślą, że sms jest darmowy.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - notentego - 04-12-2016 17:52

Zarabiasz coś już na stronie? Huh


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - endriu1231231 - 04-12-2016 20:04

Witam, audyt seo pokazuje mi brak aktywności na google plus. Wystarczy tylko podlinkować profil google na swojej stronie i tam robić backlinki czy trzeba to jakoś odpowiednio połączyć ?
Drugim moim pytankiem jest, że wywala mi dziwny błąd z meta description. Ze w stronie ustawiony jest drugi znacznik meta description ale kiedy usunę ten główny w ustawieniach wordpressa to pokazuje mi ze nie ma tego w ogóle ustawionego. Ktoś wie jak temu zaradzić ?