Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-11-2016 19:55

Algorytmy google, roznie klasyfikuja treść i lubia rzucać treścią (wpisami itp.) daj jej chwile czasu, jezeli ma nowe wpisy.
Czasami wywali domene na kilka dni by po tygodniu dodać powiedzmy 200 podstron Smile
Pozycjonowanie nowych domen wymaga cierpliwosci Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - danoneksss - 24-11-2016 20:01

Mi stronkę znalazło dopiero gdzieś po tygodniu. Smile
Postów dalej nie wyświetla nawet w 200 pozycjach pod dany keyword(2 tygodnie), a konkurencja dosyć słaba Big Grin. Więc na szybkie efekty nie ma co liczyć. Chyba, że jesteś @[vasaki] Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-11-2016 20:06

Dopiero kupiona domena Tongue
Zanim zacznie indexować wpisy miną z 3 dni Tongue
[Obrazek: NA1R5CP.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - war43 - 24-11-2016 20:13

No mi zaindeksowało bloga drugiego dnia.
Posty 3 dnia rano, tagi 3 dnia wieczorem.

Aż w końcu wszystko zniknęło xD

I jeszcze takie pytanko: czy jeśli po wpisaniu danego KeyWord'u w google, na pierwszej stronie wyskakują strony typu FanPage na FB, jakieś wydarzenie na NK i tym podobne, to znaczy, że łatwo się wbić na tę pierwszą stronę, czy to raczej nie ma żadnego związku?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kukiz87 - 25-11-2016 21:02

Vasaki pytanie do Ciebie , chyba że ktoś będzie wiedział , jeżeli linkuje sobie na forach m w sygnaturkach i w profilach , i powiedzmy ze konto dostanie bana , ale oczywiscie jest jako użytkownik forum , tyle że zbanowany , to czy moc tego linka jest cały czas ? wydaje mi się że tak, ale powiedz mi czy faktycznie tak jest jak myślę.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Gremquen - 25-11-2016 21:22

(25-11-2016 21:02)kukiz87 napisał(a):  Vasaki pytanie do Ciebie , chyba że ktoś będzie wiedział , jeżeli linkuje sobie na forach m w sygnaturkach i w profilach , i powiedzmy ze konto dostanie bana , ale oczywiscie jest jako użytkownik forum , tyle że zbanowany , to czy moc tego linka jest cały czas ? wydaje mi się że tak, ale powiedz mi czy faktycznie tak jest jak myślę.
No jak cię zbanują, ale zostawią Twoje posty, twoją sygnature itp., to nadal moc linka się utrzymuje Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 27-11-2016 21:17

A tutaj takie serpy Smile
Jutro bd w pracy to dodam nowy tekst Smile
[Obrazek: e06be12dcdd04580973d4cdbe2502a7e.png]

5x pierwsza pozycja
4x druga pozycja


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - adamcio99922 - 28-11-2016 00:00

@[vasaki] pytanie leszcza seo - kopiujac zasady działania, ale robiac wszystkiego o wiele więcej da to o wiele szybsze rezultaty włącznie z banem czy filtrem? Chodzi mi o backlinki i wszystko inne.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 28-11-2016 10:59

Ja ten dziennik/poradnik traktuje troche na luzie wiec robie sobie tutaj powoli Smile

Dzisiaj sobie przypomnialem o nowej czesci filmu Resident Evil 7, w związku z czym pogrzebalem i okazalo sie iz premiera bedzie miala miejsce mniej wiecej zaraz przed grą Smile
W zwiazku z tym postanowilem dodac dwa trailery.
Troche je przerobilem (wkleilem napisy Tongue) przez co winny sie utrzymac jako nieduplikowane Smile






[Obrazek: kLtwUqR.png]



Na stronie dodam informacje o trailerach, za kilka dni wpis z linkiem do pobrania filmu oraz do wersji online Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - alizen - 28-11-2016 19:04

nawet spoko poradnik