Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Radvaron - 19-11-2016 22:57

No tak, nie przyjrzałem się bliżej, nie było pytania.

Dzięki Mahuzz!


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 20-11-2016 23:15

Odpowiedzi na tone pytan w wiadomościach prywatnych:
- Nie do chu*a Pana, nie będę wam podawał nisz do wybijania...

@[Radvaron] Tak jak Ci napisał @[mahuzz] to były zdjęcia osoby która kopiuje ruchy Smile
Dodatkowy screen z wczoraj:
[Obrazek: 9ceb49e29b584fbe9d15122d0201f91e.png]

A na stronie kluczowej słowa kluczowe cały czas idą w górę Smile
[Obrazek: 95957b39d85342cca71678eea239f6d6.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 20-11-2016 23:21

(20-11-2016 23:15)vasaki napisał(a):  - Nie do chu*a Pana, nie będę wam podawał nisz do wybijania...

Dlaczego nie?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Klin - 20-11-2016 23:29

Też chcę nisze Sad


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 20-11-2016 23:31

(20-11-2016 23:29)Klin napisał(a):  Też chcę nisze Sad

To musisz jakiegos rewszerowego dziennika poszukac bo jak widzisz Klin, tutaj nie pomagaja.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - TWS - 20-11-2016 23:44

ironio,oh ironio Jerk2


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - matimus - 24-11-2016 17:54

Zacytuje bo mi zależy na odpowiedzi Smile
(19-11-2016 11:24)matimus napisał(a):  Teksty na fb i na bloga ( te wcześniejsze) napisałeś czy jakiś spinner ?

Czy może synonimy co któreś słowo w np. open office ?

Treść musi być przecież oryginalna Smile

I co jeżeli nie mamy stron na przekierowanie ?

Ostatnie pytanie, czemu większość topek prowadzi do adresstrony/tag/nazwa posta pokazujac wszystkie posty z tym tagiem
a nie od razu do posta ?



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-11-2016 18:04

A jaka to ma byc odpowiedz Big Grin?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - matimus - 24-11-2016 18:15

(24-11-2016 18:04)vasaki napisał(a):  A jaka to ma byc odpowiedz Big Grin?

@[vasaki]
Merytoryczna Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - war43 - 24-11-2016 19:45

Hmmm... Więc tak:

Założyłem bloga (zupełnie testowo na bloggerze, bo hosting w mintshost, który posiadam doprowadza mnie już do nerwicy, przez ciągłe problemy) i zacząłem ją powoli "pozycjonować".

Wyglądało to tak:
Przygotowałem 2 teksty:
Jeden długi, wrzucony w spinnera, ręcznie dodawane synonimy.

Drugi krótki, zespinnowany przy pomocy tejże strony: http://manderigon.pl/projects/spinner/
Czyli krótki był typowo "na odczepnego".

Tych samych tekstów używałem zarówno na blogu, jak i przy linkowaniu.

Był to celowy ruch - chciałem pokolei sprawdzać ważność poszczególnych elementów, poprawiając je i jednocześnie monitorując zmiany w pozycji strony. Smile
_____________________
Dzień 1.
-Założenie bloga
*Główny post z linkiem był długim artykułem.
*Do tego kilka innych postów zawierających zdjęcia / filmy z YT + zespinnowany krótki teskt.

2. Założyłem FanPage + Kanał na YT + Instagram'a
Posty zawierały zespinnowane teksty + linki do YT, IG Bloga
Filmy to były dawno wrzucone trailery, linkowały do FB, IG i Bloga
Instagram zawierał kilka postów + link do bloga w bio.

Dzień 2
-Kanał na YT został zablokowany.
-Założyłem Pinterest + Tublr
-Dodałem posty na Google+ z konta na którym został założony blog.
-Dodałem posty na FanPage
Wszystko linkowało do wszystkiego.

Dzień 3
FanPage na FB został zablokowany.
Sprawdzenie pozycji strony: na wszystkich słowach kluczowych miałem pozycję >100 (chyba nawet wcale się nie pojawiała, mimo, że po wpisaniu "Site:xxx" pokazywała się razem ze wszystkimi postami)

Tak więc szukając przyczyny postanowiłem zmienić posty na blogu.
Wszelkie teksty zmieniłem na unikalne, pisane ręcznie.
Prócz tego najdłuższego, który już wtedy wyglądał naturalnie.
Korzystając z okazji, dodałem także linka do programu z filmem. (FireSub)

Dzień 4:
Po wpisaniu w google "site:xxx" blog się nie pokazuje.
Jak myślisz, czy to mogło być spowodowane linkiem do programu z filmami na FireSub?

_____________________
@[vasaki]
Nie żebym tak spamował i tu i na gg, ale stwierdziłem, że jak napiszę tu, to zawsze może się przydać kolejnym czytelnikom. Tongue