Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - AlbericG - 19-11-2016 10:54

Jestem z tobą od początku i muszę powiedzieć, że jestes taki leń trochę, ale jestem świadomy tego ile masz pracy. Poradnik jest Okej, wartościowe informacje dla początkujących. Jestes "bogiem" dla takiego Janusza, który nie wie od czego zacząć i jak wygląda cały proces zarabiania w taki sposób. Polecam


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - matimus - 19-11-2016 11:24

Teksty na fb i na bloga ( te wcześniejsze) napisałeś czy jakiś spinner ?

Czy może synonimy co któreś słowo w np. open office ?

Treść musi być przecież oryginalna Smile

I co jeżeli nie mamy stron na przekierowanie ?

Ostatnie pytanie, czemu większość topek prowadzi do adresstrony/tag/nazwa posta pokazujac wszystkie posty z tym tagiem
a nie od razu do posta ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - vPLN.dll - 19-11-2016 11:27

Co to za strona/program/skrypt do śledzenia pozycji strony?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - WhiteNigga - 19-11-2016 11:49

(19-11-2016 11:27)vPLN.dll napisał(a):  Co to za strona/program/skrypt do śledzenia pozycji strony?
Wyczuwam raporty autora tematu hah
Juz 3 osoba Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - jarekxD - 19-11-2016 15:04

Dzięki Vasaki za taką dawkę wiedzy, akurat jak wchodzę w świat SEO Rolleyes

tylko nie zapomnij o dziennniku Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 19-11-2016 18:31

Dzisiaj nie chciało się za wiele (jak zwykle XD) nie mniej jednak dodałem 2 linki
z miejsc odpowiadających contentem oraz trochę treści na stronę.
Miejsce contentowe numer 1 (Link)
[Obrazek: daOFpoe.png]

Oraz dodatkowo miejsce contentowe numer 2 (link)
[Obrazek: fsJhvHf.png]

Jeżeli chodzi o content na stronie to jest to kontynuacja opowieści z wczoraj,
dodatkowo dodałem trochę pokrewnych słów kluczowych, widać to na screenie.
Pod słowem Link kryje się temat w którym są linki do "pobrania".
[Obrazek: KppgmVS.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - endriu1231231 - 19-11-2016 19:12

Może zadam takie trochę głupie pytanie. Jakich zarobków byś mógł się spodziewać jakbyś tego nie udostępnił publicznie na forum ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 19-11-2016 20:48

Nie mam zielonego pojecia jak to wyglada po PL Smile
Nie pozycjonuje w Polsce stron pod promocje PPI/Sub itp. raczej sklepy i to tylko na zamowienia Big Grin

Osobiscie te niszke juz sobie wybilem pod intenational Tongue Wiec tam raczej sobie dzialam Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Radvaron - 19-11-2016 22:33

No, a ten screen zarobków ze strony 14 nie tyczył się właśnie przedstawianej przez Ciebie strony pozycjonowanej pod Polskę?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - mahuzz - 19-11-2016 22:42

(19-11-2016 22:33)Radvaron napisał(a):  No, a ten screen zarobków ze strony 14 nie tyczył się właśnie przedstawianej przez Ciebie strony pozycjonowanej pod Polskę?

To są chyba zarobki gościa który pisał na GG Wink