Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - mattmaster - 16-11-2016 11:06

zarobiłeś już coś na tej stronie vasaki, bo suby już podpiętę? Jerk


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 16-11-2016 11:11

Nie interesują mnie zbytnio przychody z tej strony Smile
@[mattmaster] czytaj moją wypowiedz strone wczesniej.
Bo serio zaczne wnioskowac o warny xD


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - mattmaster - 16-11-2016 11:15

Napisałem równo z Tobą, dlatego zwracam honor Smile
ale przecież masz suba podpiętego, to nawet z ciekawości nie wchodzisz, żeby sprawdzić czy ktoś się zarejestrował?
Poza tym, będziesz udostępniał też statystyki ruchu? Cool


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 16-11-2016 11:19

(16-11-2016 11:15)mattmaster napisał(a):  Napisałem równo z Tobą, dlatego zwracam honor Smile
ale przecież masz suba podpiętego, to nawet z ciekawości nie wchodzisz, żeby sprawdzić czy ktoś się zarejestrował?
Poza tym, będziesz udostępniał też statystyki ruchu? Cool

Te suby pewnie przepne na cos innego, zobaczymy.
Ruch narazie z Zarabiam.com w wiekszosci Tongue
Ale spokojnie Smile
Do premiery jeszcze 2 miesiace, wiec dopiero wtedy bd udostepnial statystyki i ew. $.
Szczerze mowiac chodzilo o same wybicie a nie o jakies zarobki.

Teraz wziąłem się za szukanie linków contentowych (content na stronie odpowiada tematyce linkowanej treści)
Fani Resident Evil 7 na oficjalnej stronie Capcomu
[Obrazek: kkd3ThO.png]

Fani Resident Evil 7 na Gram.pl
[Obrazek: 768K05C.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Heat - 16-11-2016 15:38

idzie sie sporo nauczyć z tego dziennika Big Grin


ładnie pozycjonujesz Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - duos22 - 16-11-2016 23:13

vasaki a powiedz mi co z kanałem na yt? odpuszczasz to już sobie?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 17-11-2016 20:37

Tak jak bylo to oczywiste, lekkie zmiany w pozycji strony.
Generalnie na plus Big Grin
Dodatkowo dostałem od znajomego propozycje ze napisze mi jeden moze dwa artykuły bezpośrednio na stronę,
to dodam je pewnie w tygodniu Smile
[Obrazek: f9664997701c4f2898ac7fcb32d43279.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 18-11-2016 11:53

Widze, ze pojawil sie w koncu jakis porzadny artykul, ktory nie jest sieczka Lol Cos wiecej na ten temat vasaki?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - aero2 - 18-11-2016 11:53

Nieźle kosisz, oby tak dalej.Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 18-11-2016 23:17

@[twardy] Mowilem ze znajomy napisze mi kilka tekstow, obral taki styl ktory mi sie bardzo podoba Big Grin
Po drobnych przeróbkach wrzuciłem go na stronę.

Informacja ode mnie, w swoich tekstach wyszczególnijcie jakoś słowa kluczowe (podkreślenie, pogrubienie itp.)
Przykładowy temat (napisany przez przyjaciela):
Epizod Pierwszy, Drugi i Trzeci Resident Evil 7 PL | Resident Evil VII PL
[Obrazek: a379c878b857401aacf4732a6e0afa7a.png]

Oraz zmiany w Serpach Smile
Z keywordów na których mi zależy 4 są na pierwszym miejscu Smile
[Obrazek: f44596c00d004d07b56fa7ff77d71a0a.png]