Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Nymeb - 11-11-2016 13:05

Ja mam takie pytanko - czy początkujący powinien brać się za wybijanie strony po za Polską? Czyli celować w światowy traffic(ewentualnie np. nie w Polskę,a we Francję/USA)? Czy raczej jest to niemożliwe bo za duża konkurencja itp?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Postro - 11-11-2016 14:17

usunęli CI kanał na yt czy mi sie wydaje? ;P


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 12-11-2016 21:46

Usuneli po czyims zgloszeniu (pewnie stąd)
Tak dla zainteresowanych.
Podpialem 7 podlinkowanych domen pod inna tematyke na redict 301 (podlinkowana domena przekierowywuje na main site faniresidnetevil.pl)
Sprawdzimy czy cos to da (taki tescik XD)
[Obrazek: 74c2b23e81f14c14bed9a701e2ce0ff8.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - vPLN.dll - 13-11-2016 09:43

Boże ktoś chce coś komuś pokazać, nauczyć ale zawistni polacy nawet to zepsują... Co za patologia...


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 13-11-2016 10:59

Nie no spokojnie, przecież screeny są tutaj jak kanał wyglądał i profil google+


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Klin - 13-11-2016 11:32

Jakie to domenki z których porobiles 301'ki (zbliżona tematyka)? Jak z ich parametrami (da, pa, tf, cf)?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 13-11-2016 12:51

@up odpowiedzialem na czacie Tongue

A tutaj wrzucam taki motywator (napisany na moją prośbę)
Osoba nie wypowie sie w temacie gdyż dostała po prostu bana Tongue
Nie są to bóg wie jakie kokosy, ale to dopiero pierwsza strona Wink
[Obrazek: c0dad113120241caaec57dd11f2878ed.png]

[Obrazek: l9ajXVm.png]

[Obrazek: i5uAYd0.png]

(Ale pocukrował xD)


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 13-11-2016 13:13

"trzeba siegac po swoje marzenia, spelniac sie w kazdej dziedzinie i realizowac wyznaczone cele".
Jakis byly (?) rewszerowiec chyba Lol


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - djtasior - 13-11-2016 13:19

No no krystian jestem pod wrażeniem Big Grin a pamiętam początki Big Grin

EDIT: człowiek jakiś czas tutaj nie wchodził a tu znikły wszystkie posty i reputy o.O


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 13-11-2016 13:40

(13-11-2016 13:19)djtasior napisał(a):  No no krystian jestem pod wrażeniem Big Grin a pamiętam początki Big Grin

EDIT: człowiek jakiś czas tutaj nie wchodził a tu znikły wszystkie posty i reputy o.O

Mój pierwszy Mentor xD
Siema Tomek Big Grin
Coś czuję, że wracasz do gry ^^?