Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DoZoDesign - 22-10-2016 19:30

Vasaki żyjesz? Ostatni wpis poradnika był juz prawie 2 tygodnie temu :/


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 23-10-2016 10:10

Dostal sie do elity i juz nie ma czasu dla maluczkich smutny


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 23-10-2016 10:14

No wiesz co, po prostu to nie jedyna rzecz którą się zajmuję.
Tworze jednoczesnie kilka blogów w tym pod testy nowego CPA xD
On ostatnio troche wiecej czasu ze mnie sciaga Tongue

Wybacz @[DoZoDesign] ostatnio naprawdę dużo pracy, a tutaj musze wszystko ręcznie niemal robić i jak gdyby to nie ma nic wspolnego z tym co pisze twardy troll xD
Już się biorę do roboty Tongue

A jako ze ilosc pracy jest duza ostatnio u mnie to uzyje kilku automatow (wam dam ew. linki do uslug)

Ale niech bedzie bo mnie zjecie w końcu małe hieny xD

Dzień 10

Tak więc dzisiaj tworze powoli blogspota Smile
Dostępny tutaj: Resident Evil 7 Torrent

Drobne prace Smile
[Obrazek: e0b0c434c5d4403a86a455a95aba99df.png]

Dodatkowo zaplanowałem kilka postów w róznych odstępach czasowych:
[Obrazek: 3226d84b8b3c40bca06fa5ed36816706.png]

Dodałem też post na moneysite wskazujący na pobieranie:
PC Resident Evil 7 PL | Resident Evil VII PL [Torrent]

[Obrazek: afb65f9f2c2241fb88c24e892e3172bc.png]

Jako, że content związany jest mocno z tematyką Gier to postanowiłem umieścić jakiś wartościowy wpis na jednym z fajniejszych portali:
Resident Evil 7
[Obrazek: e2aaea858d2d4fa2aebb01640c1623b7.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kilogram - 23-10-2016 13:21

Fajny dziennik, będę zaglądał. Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-10-2016 10:12

DZIEN 11

Dzisiaj dodaje kilka linków nofollow (Co to jest link nofollow)

Na początek galeria na subdomenie gazeta.pl
Resident Evil 7

[Obrazek: jYXEFxO.png]

Aby w miare szybko wygenerować dużą ilość podpisów użyłem:
SeoStack Keyword Tool (wtyczka do chrome wyszukująca proponowane zapytania w google)
Free Article Spinnerlink
Notepad++ (do edycji i korekt)

Efekt mojej kilku sekundowej pracy wygląda tak (link do TXT)
[Obrazek: kXcM3Mm.png]

A praca ze spinerem wygląda tak:
[Obrazek: 7gyObjt.png]

Mam nadzieje, że udało mi się wam zobrazować całość i kazdy bedzie wiedzial jak robic ew.
spam slowami kluczowymi i generowac je masowo oraz losowo (tutaj dobralem okolo 350)

[Obrazek: ZsoQS1D.png]

Całość zajęła około 10 minut (ze względu na wolny internet w pracy gdy musialem uploadować zdjęcia).
Dodatkowe informacje: uzywajcie zdjęć ze swoich blogów, google powiązuje zdjęcia ze stronami (istnieje nawet możliwość pozycjonowania za ich pomocą)
W spinerze uzylem nie tylko linkow do tematu na swoim blogu ale rowniez linków do tagów strony.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - borahopie - 24-10-2016 12:03

Bardzo fajny dziennik. Poszedł Reput.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-10-2016 15:49

DZIEŃ 11 - Kontynuacja

Jako, że dzisiaj naprawde w pracy nie mam co robic za bardzo to postanowilem ponabijać w opór linków nofollow Big Grin

Efekt pracy jest taki ze doszlo ponad 519 linkow nofollow tekstowych z fotosik.pl
Otóż poszukałem starego swojego profilu na serwisie (mozna uzyc nowego konta jezeli mamy szybki internet)
I pozmienialem tytuły zdjec (ktore jednoczesnie sa opisem), przydalo mi sie do tego wczesniejsze narzedzie do spinowania.
Efekt - Galeria Resident Evil 7
[Obrazek: kPaS4Eg.png]

Linki nofollow z losowymi tagami:
[Obrazek: GGaGV1e.png]

Przy okazji znalazlem zdjecia swoich poczatkow zarabiania w sieci na surfbarach z 2007 roku Tongue
Ale nieomieszkałem dodać tam tagów i linku Big Grin
[Obrazek: GVA2AMU.png]

Jako, że zdjęcia są stare i dawno pewnie robot google tam nie zaglądał to wszystkie zdjęcia zapinguje Smile

Dodatkowo postanowiłem dodać kilka dofollow z serwisów obrazkowych (hosting zdjęć?).
Tutaj zrobiłem lekką sieczkę słowami kluczowymi, mam nadzieję iż google mnie za to nie zabije Big Grin
Galeria Resident Evil 7 Do pobrania
Galeria Resident Evil 7 Torrent PL
[Obrazek: 20pH7xN.png]

Po takim dniu, dajemy jej kilka dni spokoju Smile
Mozemy linkowac z for swoje zaplecza itp. Smile
Na szybko to sie dzieci robi, tutaj potrzebujemy spokoju i wytrwałości Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 24-10-2016 17:04

@vasaki Jak twoje strony po aktualizacji pingwina? Poszły w góre, spadły czy bez zmian?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-10-2016 17:29

Linkowane naprawdę ostro pod wiele keywordów pospadaly.
Reszta znacząco w górę Big Grin
Przede wszystkim te recznie linkowane Smile
Konkretnie pod kluczowy keyword


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 24-10-2016 18:58

To ile masz procent linków EM? Bo na wielu blogach piszą, żeby nie przekraczać 10%