Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 13-10-2016 12:36

W związku ze zgłoszeniem (...) ble ble ble...
Jak gdyby dziękuję za zgłoszenie - udław się hieno Smile
Nie mniej jednak swoich nisz nie udostępniacie wszystkim tak jak tutaj Smile
Więc nie będzie to wyglądać tak spektakularnie jak tutaj Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - twardy - 13-10-2016 12:41

Pewnie jakis koles, ktoremu nie chciales pomoc na gg zarabiac 200zl dziennie. Karma do Ciebie wrocila. Jerk


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - wiezaawieza - 13-10-2016 21:48

O boze ;9 Nie myślałem, że ktoś za to, że ktoś pomaga nawet będzie żył zasadą "człowiek, człowiekowi wilkiem...". Mam nadzieję, że nie żałujesz, że poświęciłeś nam trochę czasu i podzieliłeś się (dla nas) wielką porcją umiejętności.

Dziennik zawiesisz? Może po prostu opiszesz kolejne kroki rozwijania strony?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 13-10-2016 23:03

Jak najbardziej, nic nie jest przerywane Big Grin
Tutaj wg nie chodzi o to bym zarobił czy coś Smile
Jak gdyby całość prowadzona jest dalej, spokojnie ^^
Po prostu ostatnio jestem zajety kilkoma innymi rzeczami w moim zyciu prywatnym Smile ale spokojnie nie zapominam o was i dziennik nadal bd rozwijany tak jak zakladalem to od poczatku Smile
A dziennik jest dla was nie dla mnie, ja mam swoje wybite strony tak ze spokojnie Smile

Np. dzisiaj dowiedzialem sie ze jedna z nich zrzera 10 GB ramu na dedyku Lol


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - count765 - 16-10-2016 22:08

Wystarczy że powiem, że ten temat to dla mnie jeden z tzw. "palców od Boga", tzn. zaczynasz szukać jakiejś wiedzy i nagle dostajesz ją pod nos Wink Pozdro.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Mafis - 17-10-2016 13:27

Cześć vasaki, co tak cicho @[vasaki]

mam głupie pytanie ale męczyłem się z tym trochę beka. Jak edytować w wordpressie w tym theme hiero. Bo zamiast "czytaj dalej" pod moim wpisem mam po ang "continue reading" I nie wiem jak to zmienić ^^


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 17-10-2016 13:28

Gdzieś w szablonie strony było Smile
Nie chce mi sie teraz szukac xD

A cicho bo aktualnie robie cos ciekawego + duzo zajec mam Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Mafis - 17-10-2016 13:30

Czyli to trzeba w personalizacji?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Ando - 17-10-2016 16:23

(17-10-2016 13:30)Mafis napisał(a):  Czyli to trzeba w personalizacji?

To prawdopodobnie kwestia kodu i z panelu tego nie zrobisz. Jeśli się na tym nie znasz, może być ciężko z edycją.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - divx86 - 17-10-2016 16:46

Żeby zmieniać napisy, które nie są przetłumaczone "Wygląd -> Edytor" i szukać w plikach..

1. W szablonie Hiero -> Wygląd -> Edytor -> Po prawej wybieramy content.php
2. CTRL + F -> Continue Reading -> Zamiana na własny tekst Czytaj dalej.. / Pobierz
3. Jeszcze w pliku extras.php (inc/extras.php) zamiana na ten sam tekst co w content.php, bo błąd mi wywaliło.. I u mnie osobiście działa

Smile