Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lekarz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: lekarz (/Temat-lekarz-138681)



lekarz - k4rol - 27-09-2016 17:27

Siema.

Potrzebuje namiar do lekarza medycyny pracy.

Miałem remont u siebie w domu i zgubiłem zaświadczenie od lekarza. Pracuje od 2 lat jako kierowca i znacie lekarza który wystawi zaświadczenie ze wsteczną data ? B u mnie lekarz powiedział że nie wystawi. Może prywatnie coś takiego wystawi. Potrzebuje bo mój pracodawca się o to ubiega a ja tego nie mam, jak miałem to nie chciał tego a teraz mam problem. Pomóżcie.  SadSadSadSad


RE: lekarz - marcel_kk - 27-09-2016 19:31

Żaden lekarz Ci nie wystawi z datą do tyłu.
Zaświadczenia są ewidencjonowane, idź do tej przychodni aby wystawili duplikat.


RE: lekarz - k4rol - 27-09-2016 19:41

ok, spróbuje. A jak nie wystawi duplikatu to co w tedy ?


RE: lekarz - Ascoran - 27-09-2016 19:48

Idzie wystawić duplikat każdego dokumentu więc muszą


RE: lekarz - k4rol - 27-09-2016 20:00

Wiem ale jak byłem u tego lekarza co mi wystawił to nic nie mówił o duplikacie Sad


RE: lekarz - Meloman - 27-09-2016 20:13

Duplikat i tyle, takie rzeczy są ewidencjonowane więc "nic nie zginęło" pomimo że Tobie zginęło Smile


RE: lekarz - vojtec - 27-09-2016 20:20

Jak mu powiedziałeś, że chcesz zaświadczenie z datą wsteczną to co miał Ci powiedzieć?

Zrób to co proponują wyżej - wróć, wyjaśnij, że robiłeś tam badania i chcesz duplikat zaświadczenia.


RE: lekarz - k4rol - 27-09-2016 20:39

powiedział że nie może z datą wsteczną, jutro pójdę i powiem że chce duplikat


RE: lekarz - Ascoran - 27-09-2016 20:48

(27-09-2016 20:39)k4rol napisał(a):  powiedział że nie może z datą wsteczną, jutro pójdę i powiem że chce duplikat

Bo z datą wstecz nikt Ci nic nie wystawi bo by mieli tylko problemy.
a pewnie nie powiedziałeś że miałeś już miałeś takie zaświadczenie ale zgubiłeś - wtedy pewnie by wspomniał że można walnąć duplikat Smile


RE: lekarz - daveypie - 27-09-2016 20:57

http://www.lekarzpracy.pl/duplikat-zaswiadczenia-lekarskiego i wszystko jasne