Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kosz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: kosz (/Temat-kosz-138592)

Strony: 1 2 3


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - Zugi - 07-10-2016 21:44

Jakieś newsy ? Bo u mnie śmiga wszystko fajnie, wypłaty w ciągu kilkunastu minut na btc Smile


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - ShuQi - 11-10-2016 10:44

Jest przymus oglądania reklam?


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - adik7276 - 11-10-2016 12:36

5 reklam dziennie tylko po 15 sekund każda.


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - Zugi - 14-10-2016 19:11

a Nie 4 reklamy ?
Póki co tak to idzie Smile

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - AleksandraN - 05-11-2016 10:01

Ja tam się zastanawiam jak admin daje radę jednocześnie 2 programy "adminować technicznie" w tym 1 całościowo sam.
Człowiek nie śpi chyba Wink


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - adik7276 - 05-11-2016 11:34

W Zfshare raczej zbyt wiele do roboty nie ma. Słaby przyrost użytkowników, zapowiadało się to lepiej, ale cóż... W momencie wejścia do programu było około 2300 osób. Od tego czasu upłynęło około 40 dni +/- co oznacza że dzienny przyrost nowych użytkowników wynosi: 46 +/- także nie ma się czym zachwycać. Theadsteam wygląda znacznie lepiej, można powiedzieć że na chwilę obecną jest przepaść między tymi programami pod każdym względem.


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - AleksandraN - 10-11-2016 10:43

Adik - tez to sobie właśnie obserwuję.
TAT ma przyrost użytkowników większy, ale i w ZFshare nie działają z tego co widze jakies super topowe osoby, które przyciągnęłyby za sobą wiele osób.
Na ten moment wolę TAT, ale nie przeczę że kilku znajomych z mojego grona działa w ZF i są zadowoleni.


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - adik7276 - 10-11-2016 12:33

(10-11-2016 10:43)AleksandraN napisał(a):  Adik - tez to sobie właśnie obserwuję.
TAT ma przyrost użytkowników większy, ale i w ZFshare nie działają z tego co widze jakies super topowe osoby, które przyciągnęłyby za sobą wiele osób.
Na ten moment wolę TAT, ale nie przeczę że kilku znajomych z mojego grona działa w ZF i są zadowoleni.

Też byłem do niedawna w ZFshare, ale martwi mnie kwestia słabego przyrostu nowych osób, mimo że jest w nim nasza polska czołówka, np. A. Klapczarek to i tak szału nie ma.... ZF jest kopią my24h, a raczej odwrotnie. My24houriincome jest kopią zfshare, a że DRew jest popularny to wiadomo który program się wybił.

Sęk w tym żę oba programy nie mają zbyt dużych przyrostów nowych użytkowników w ostatnim czasie, a ja jestem zdania że jak jeden polegnie to drugi też poleci. Skoro programy są ze sobą powiązane (ten sam skrypt na stronie i ten sam admin) to uważam że jak my24h klęknie to ten drugi mniejszy raczej nie postoi zbyt długo.

Poza tym zfshare ucichło, po prostu program działa i tyle. W TAT codziennie prowadzony LIVE, codziennie nowe osoby w programie, świetne ustawienia programu - limity wypłat do 300$, przymus reinwestycji prowizji z poleconych.
Moim zdaniem przepaść.


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - RafalKrzysiak - 12-11-2016 14:36

Faheem odszedł z my24, trzy dni temu, więc ZFshare nie jest już powiązany tak silnie z my24hourincome. Czas pokaże czy to był dobry ruch ze strony Faheema Rajputa. Będzie mieć w końcu więcej czasu, żeby zająć się swoim revsharem od strony technicznej i marketingowej...


RE: Zfshare - Nowa maszynka $$ ? - mattxx - 12-11-2016 15:12

W ZFshare zmieniono też ilość reklam do obejrzenia - zamiast 5 reklam teraz wymagają 10.